پژوهشگر محترم/ نویسنده محترم

با سلام

احتراماً، با عنایت به اینکه بنیاد حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس در نظر دارد برای اولین بار "دانشنامه استانی دفاع مقدس" تدوین نماید و یکی از مدخل های اصلی این دانشنامه اداره کل می باشد لذا بنا به ضرورت و اهمیت کار چنانچه در حوزه دفاع مقدس مقاله و یا اثر شاخص جهت درج در دانشنامه فوق الذکر دارید به این اداره کل ارسال نمایید. ضمناً مسؤول دبیرخانه بنیاد خانم محترمی پاسخگو به کلیه ابهامات و یا هر نوع سؤال می باشند. شایان ذکر است مشخصات کامل خود را (نام و نام خانوادگی، نام پدر، مدرک تحصیلی، تعداد تألیفات  با ذکر عنوان، اثر در یک سطر) توضیح داده شود.

شماره تماس09157561003

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

به استناد نامه شماره 139601 مورخ 1391/7/4 کمیسیون بررسی نشریات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، فصلنامه "مطالعات فرهنگی - اجتماعی خراسان" حائز درجه علمی - ترویجی گردیده است. پروانه انتشار این مجله به شماره 92/7260 مورخ 92/3/25 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شده است. فصلنامه مطالعات فرهنگی و اجتماعی خراسان در پایگاه استنادی علوم کشور اسلامی (ISC) به نشانی www.srlst.com و پایگاه بانک اطلاعات نشریات کشور به نشانی info@magiran.com پایگاه مجلات تخصصی نور به نشانی www.noormags.com نمایه میشود.