تمدید مهلت ارسال اثار به جشنواره تئاتر افلاکیان

 

 

مهلت ثبت نام و شرکت در نخستین جشنواره استانی تئاتر خیابانی افلاکیان تا پایان مردادماه تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بشرویه در جلسه ستاد اجرایی جشنواره که با حضور کمیته های اجرایی و دبیرخانه جشنواره برگزار شد گفت: با توجه به شرایط خاص کرونایی و روند اطلاع رسانی ارسال اثار به دبیر خانه جشنواره تا پایان مرداد ماه تمدید شد.

دبیر نخستین جشنواره تئاتر خیابانی افلاکیان با اشاره به اینکه تمام تلاشمان را برای بهتر برگزار شدن این جشنواره به کار خواهیم بست ادامه داد:نخستین جشنواره تئاتر خیابانی استان، به مناسبت چهلمین سالگرد و هفته دفاع مقدس از دو تا چهار مهر در بشرویه برگزار می شود که شکل برگزاری جشنواره با توجه به خاص بودن زمان با توجه به همه گیری ویروس کرونا متعاقبا به راه یافتگان مرحله نهایی اعلام خواهد شد.

«ملیحه صافی» با اشاره به راه اندازی دبیرخانه این جشنواره در فرهنگ و ارشاد اسلامی بشرویه گفت:برخی اثار و طرح هایی به دبیرخانه رسیده است که با توجه به خاص بودن موضوع جشنواره با انجمن های نمایش شهرستانها مذاکراتی صورت گرفته تا گروه های تئاتری شهرستانها مشارکت بیشتری انجام دهند.

دبیر نخستین جشنواره تئاتر خیابانی افلاکیان ادامه داد: برگزاری کارگاه های اموزشی در دل جشنواره حمایت های مالی برای اماده سازی گروه های برگزیده ی مرحله نهایی جشنواره و همچنین اهدای جوایز نفیس همراه با تندیس جشنواره از جمله بخش های حمایتی برای هنرمندان عرصه نمایشی است.

قائم مقام دبیر جشنواره نیز در ادامه این نشست گفت: ستاد اجرایی جشنواره مغز برنامه ریزی برگزاری جشنواره است و همه در کمیته های تخصصی شکل گرفته در ذیل ستاد اجرایی این جشنواره به دنبال هر چه بهتر برگزار شدن این جشنواره خواهند بود.

محمد رمضانی ادامه داد:ارتباط مستمر با گروه های شرکت کننده , فعال شدن دبیرخانه و ستاد خبری جشنواره از جمله کمیته های تخصصی جشنواره است که در این مرحله فعالیت خود را اغاز کرده اند.

نخستین جشنواره استانی تئاتر خیابانی افلاکیان از دوم تا چهارم مهر ماه در شهرستان بشرویه برگزار میگردد