نخستین پویش ملی تبلیغات هوشمندانه تولید محتوای فرهنگی
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: آخرین مهلت ارسال آثار به «نخستین پویش ملی تبلیغات هوشمندانه تولید محتوای فرهنگی» ، 31 اردیبهشت ماه اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، ناصر نبی زاده با بیان این خبر، عنوان کرد: نخستین پویش تبلیغات هوشمندانه با هدف ارائه تولیدات فرهنگی، رسانه‌ای و مشارکتی با همکاری کمیسیون‌های برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز سراسر کشور برگزار می‌شود.

به گفته وی علاقه‌مندان می‌توانند با ارائه آثار فرهنگی، رسانه‌ای و مشارکتی خود در قالب‌ فیلم مستند، تیزر، پادکست، موشن‌گرافیک، اینفوگرافیک، کاریکاتور، پویانمایی و عکس با موضوع پوشاک(کیف و کفش)، لوازم خانگی، فرآورده‌های دخانی، کالای سلامت‌محور و فرآورده‌های نفتی در این پویش مشارکت داشته باشند.

نبی زاده خاطرنشان کرد: «فرهنگ‌سازی در تقبیح فعل و مصرف کالای قاچاق و حمایت از کالای ایرانی»، «اهمیت و نقش رسانه و فضای مجازی در پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز» و «اهمیت نقش مردم در حمایت از کالای ایرانی و مبارزه با قاچاق کالا و ارز» به عنوان سه محور ویژه برای ارسال آثار در نظر گرفته شده است.

وی با بیان این که علاقه‌مندان برای شرکت در این پویش می‌توانند از طریق شماره تلفن 09199398551 در شبکه های اجتماعی یا تماس و هماهنگی با دبیرخانه کمیسیون‌ مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان ، نسبت به ارسال آثار و محتواهای مردمی و حرفه‌ای اقدام کنند.

شایان ذکر است 12 تیرماه، همزمان با ایام سالروز صدور فرمان رهبر معظم انقلاب در خصوص مبارزه با قاچاق کالا و ارز، آثار برگزیده معرفی و مراسم اختتامیه برگزار خواهد شد.