مراجعین محترم: بدینوسیله توافق نامه سطح خدمات تارنمای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان جنوبی را به آگاهی میرساند:

تارنمای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان جنوبی، بر مبنای پایداری زیر ساخت های ارتباطی بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.

این تارنما مجهز به امکان ثبت و پیگیری درخواست ها، نظرات و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق مراجعه به بخش انتقادات و پیشنهادات، امکان ارائه نظرات از طریق مراجعه به بخش نظرسنجی ازمراجعه کنندگان به صورت تمام وقت می باشد.

به محض ثبت درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضیان اعلام و در صورت درخواست مراجعه حضوری، در اولین فرصت مناسب برای ایشان تعیین وقت گردد.

حوزه پاسخگویی  میز خدمت برای اطلاع و راهنمایی مراجعین از خدمت های الکترونیکی و غیرالکترونیکی راه اندازی گردیده است. همچنین جهت ارتباط با مدیر کل به قسمت ارتباط بامدیر کل و سایر حوزه ها به صفحه  تماس با ما  مراجعه فرمایید.

در قسمت تماس با ما علاوه بر ارائه اطلاعات تماس واحدها و معاونت ها و شماره داخلی آنها، شماره سامانه پیامکی، دورنگار، کدپستی و آدرس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان جنوبی نیز جهت رفاه حال مراجعه کنندگان قرار داده شده است.

تمامی تغییرات و بروز رسانی های تارنمای اداره کل بدون خارج شدن تارنما از دسترس خواهد بود و در صورت نیاز این کار در پایان روزهای هفته انجام خواهد شد.

برای اطلاع رسانی هر گونه گزارش خطا، شامل خطاهای فنی و غیر فنی به  دفتر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی  استان خراسان جنوبی از طریق پست الکترونیک  khj@farhang.gov.ir گزارش فرمائید.

جهت دریافت آدرس یا اطلاعات تماس ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستانهای استان خراسان جنوبی می توانید به بخش ادارات شهرستان ها  مراجعه فرمایید.

کلیه خدمات اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان خراسان جنوبی درحوزه های صدورمجوز به صورت رایگان انجام می شود

ساعت کار اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان جنوبی

شنبه الی پنجشنبه ساعت 7 صبح الی 14 عصر

بنر