• اخبار

جشنواره فیلم فجر در خراسان جنوبی یه کار خود پایان داد

جشنواره فیلم فجر در خراسان جنوبی یه کار خود پایان داد
سی و ششمین جشنواره فیلم فجر خراسان جنوبی پس از اکران 12 فیلم فاخر بخش مسابقه جشنواره شب گذشته در سینما بهمن بیرجند به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛احمد محبیدبیر جشنواره فیلم فجر در استان با اشاره به برگزاری سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر برای چهارمین سال در استان  از 13 لغایت 22 بهمن ماه در بیرجند گفت:  12 فیلم فاخر بخش مسابقه و 4 فیلم بخش کودک و نوجوان در 40 سانس در سالن سینما بهمن در سانس های ١٠ صبح،14:30، ١٦:٠٠، ١٨:٣٠ و ٢١ اکران شد.

وی با بیان اینکه جزو معدود استان هایی بودیم که توانستیم با تلاش های انجام شده مجوز اکران بسته فیلم های سودای سیمرغ ١ را دریافت کنیم یادآور شد:در این بسته فیلم‌های مصادره به کارگردانی مهران احمدی، عرف سرد سهیل بیرقی، امپراطور جهنم از پرویز شیخ طادی، سرو زیر آب محمد علی باشه آهنگر، تنگه ابوقریب از بهرام توکلی؛ لاتاری محمدحسین مهدویان و اتاق تاریک از روح‌الله حجازی و همچنین فیلم‌های جشن دلتنگی از پوریا آذربایجانی، کامیون به کارگردانی کامپوزیا پرتوی، هایلایت اصغر نعیمی، شعله ور حمید نعمت الله، فیلشاه هادی محمدیان، نیز در این بسته موجود بود.

محبی از اکران ٢ فیلم انیمیشن و ٣ فیلم دیگر ویژه کودک و نوجوان خبر در استان خبر داد و تصریح کرد: فیلم‌های «قهرمانان کوچک»، «دنیای کیف‌ها»، «فیلشاه»، «دزد و پری ۲» و «شکلاتی» به ترتیب هر روز یک فیلم ،از چهاردهم تا هجدهم بهمن ماه سالجاری به صورت رایگان با استقبال پرشور کودکان و نوجوانان در ساعت ١٠ صبح در محل سینما بهمن بیرجند اکران شد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از استقبال 6 هزار و 500 نفری هم استانی های عزیز از اکران فیلم های این دوره از جشنواره خبر داد و بیان داشت:برای برگزاری هر چه‌بهتر جشنواره فیلم فجر در استان از تمام ظرفیت‌های ممکن کمک گرفته و شرایطی را به وجود آوردیم که بخش عمده‌ای از هم استانی‌ها بتوانند به تماشای فیلم ها بنشینند.

گفتنی است؛سی و ششمین جشنواره فیلم فجر خراسان جنوبی شب گذشته با اکران فیلم "شعله ور" به کارگردانی حمید نعمت الله در سینما بهمن بیرجند به کار خود پایان داد.


۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۲۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500