• اخبار

تمام جهان به احترام فرهنگ و هنر ایران قیام می کنند

تمام جهان به احترام فرهنگ و هنر ایران قیام می کنند
معاون امور مجلس، حقوقی و امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه امروز دیگر صنایع ایران به اندازه حوزه فرهنگ و هنر در سطح جهان قابل رقابت نیست، بیان داشت: تمام جهان به احترام فرهنگ و هنر ایران قیام می کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛سید هادی حسینی ظهر دیروز  (20 تیر) در آیین تکریم و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: ایران اسلامی را در سطح جهان به هنر و فرهنگ آن می شناسند.

 وی با اشاره به اینکه امروز دیگر صنایع ایران به اندازه حوزه فرهنگ و هنر در سطح جهان قابل رقابت نیست، ادامه داد: تمام جهان به احترام فرهنگ و هنر ایران قیام می کنند.

 معاون امور مجلس، حقوقی و امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر اینکه احمد محبی یکی از مدیران موفق این وزارتخانه است، افزود: تلاش می کنیم در صورت موافقت صدا و سیما برای تمدید ماموریت وی، در استانی دیگر از توانمندی وی استفاده شود.

 وی با بیان اینکه یک دوازدهم اعتبارات فرهنگی و هنری کشور به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور اختصاص می یابد، افزود: جامعه فرهنگ و هنر اهل پول نیست و بیشتر برای دل خود کار می کنند.

 حسینی با تقدیر از حمایت های نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی از مباحث فرهنگی و هنری استان از معاون سیاسی خواست در فصل 5 به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کمک کند تا اثار فاخری تولید و ماندگار شود.

 وی ادامه داد: جابحایی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه مدیران استانی آغاز شده است و درخصوص تغییر مدیریت در خراسان جنوبی، تلاش شد از نیروهای خراسان برای استان استفاده شود.

 وی همچنین از جامعه فرهنگی استان خواست در کنار مدیرکل جدید باشند و خطاب به مدیرکل جدید هم گفت: میز خدمت مدیران باید گِرد باشد تا رئیس و ارباب رجوع مشخص نباشند.

 وی با تاکید بر اینکه وزارت فرهنگ و ارشاد یکصد وظیفه مختلف دارد، گفت: اولین وظیفه این وزارتخانه فعالیت ها و مباحث قرآنی است.

 معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بر تعامل مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با نماینده ولی فقیه، استاندار، سپاه و سیج و نیروی انتظامی تاکید کرد و از هنرمندان خواست تلاش کنند تا این حوزه زیرساختی کشور که ودیعه ای است از گذشتگان که به دست ما رسیده است، به خوبی به جلو برود.

۲۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۲۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500