اخبار

گشایش دوازدهمین نمایشگاه بزرگ قرآن در خراسان جنوبی

گشایش دوازدهمین نمایشگاه بزرگ قرآن در خراسان جنوبی
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از برپایی دوازدهمین نمایشگاه بزرگ قرآن کریم استان در ماه مبارک رمضان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداتره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛ ناصر نبی زاده 19 اردیبهشت ماه جاری در جلسه برنامه ریزی این نمایشگاه گفت: دوازدهمین نمایشگاه بزرگ قرآن کریم خراسان جنوبی در قالب ۶۰ غرفه همزمان با ماه مبارک رمضان (از 26 اردیبهشت ماه لغایت 1 خراداد ماه سالجاری) در محل حسینیه جماران بیرجند گشایش می‌یابد.

وی با اشاره به حضور ناشران خارج از استان در ایننمایشگاه افزود: ۳۰ غرفه نشر مکتوب، ۱۰ غرفه نشر دیجیتال، ۱۰ غرفه هنری و کارگاهی و اختصاص ۱۰ غرفه به موسسات قرآنی و ادارات فرهنگی در این نمایشگاه پیش بینی شده است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی ادامه داد: همچنین برنامه‌های جنبی مختلفی از جمله برگزاری شب شعر، اجرای تعزیه و تئاتر‌های میدانی در این نمایشگاه پیش بینی شده است.

وی از تخفیف ۴۰ درصد کتب ارائه شده در دوازدهمین نمایشگاه بزرگ قرآن کریم خراسان جنوبی هم خبر داد و گفت: ۲۰ درصد تخفیف توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و ۲۰ درصد توسط ناشران ارائه می‌شود.

نبی زاده برگزاری ۱۰ نمایشگاه قرآن کریم در ۱۰ شهرستان دیگر استان، برپایی شب شعر رمضان و محافل انس با قرآن در سطح استان را از دیگر برنامه‌های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در ماه مبارک رمضان برشمرد.

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۴:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید