• اخبار

دیدار اعضاء شورای شهر شهرستان سرایان با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان

دیدار اعضاء شورای شهر شهرستان سرایان با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان
اعضاء شورای شهر شهرستان سرایان با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان پیرامون فعالیت های فرهنگی و هنری دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛ناصر نبی زاده صبح امروز 23 اردیبهشت ماه جاری در دیدار با اعضاء شورای شهر شهرستان سرایان اجرای برنامه های فرهنگی و هنری و استفاده از ظرفیت هنرمندان را ضروری خواند بیان داشت:مهمترین عامل برای توسعه و پیشرفت شهرستان هم افزایی، وحدت و یکدلی است.

وی به وضعیت زیر ساختی از جمله مجتمع فرهنگی و هنری شهرستان  اشاره کرد و گفت: هیچ تبعیضی در بین شهرستان های استان قائل نبوده و سعی شده با انعقاد تفاهم نامه هایی نگاه ویژه ای به هر شهرستان داشته باشیم چرا که این امر سبب توسعه فرهنگ و هنر منطقه می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان جنوبی با ابراز خرسندی از دغدغه شورای شهر شهرستان در زمینه فعالیت های فرهنگی و هنری اظهار داشت: در همه شهرستان ها، اعتبار مجتمع ها از محل اعتبارات فرمانداری ها تامین می شود و به محض تکمیل، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، به تجهیز کامل این اماکن می پردازد.

نبی زاده به مشکلات سینما در شهرستان سرایان اشاره کرد و گفت: طرح سینما امید در شهرهای بدون سینما و با جمعیت بالای 20 هزارنفر اجرا می‌شود و در این طرح در برخی ازشهرستان های استان منجمله شهرستان سرایان می تواند سبب حل مشکلات شود.

در این دیدار اعضای شورای اسلامی شهر شهرستان سرایان نیز هم بر همکاری در خصوص مسائل فرهنگی و هنری تاکید نموده و اعلام آمادگی کردند در جهت رفع کاستی های فرهنگی و ایجاد بستری مناسب برای فعالت های فرهنگی و هنری در سطح شهر  و شناسایی ظرفیت های فرهنگی شهر گام های سازنده ای بردارند.

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۴:۱۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500