• اخبار

جلسه هم اندیشی و بررسی وضعیت و تعیین تکلیف مجتمع فرهنگی هنری ارشاد آرین شهر برگزار شد

جلسه هم اندیشی و بررسی وضعیت و تعیین تکلیف مجتمع فرهنگی هنری ارشاد آرین شهر برگزار شد
با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی و معاونین این اداره کل، فرماندار قائن، معاونین فرماندار و دیگر مسئولین ذیربط، جلسه هم اندیشی و بررسی وضعیت و تعیین تکلیف مجتمع فرهنگی هنری ارشاد آرین شهر در محل فرمانداری قائن برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛ صبح امروز شنبه ١٩ مرداد ماه ٩٨ طی سفر مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی و هیات همراه به شهرستان قائن جلسه هم اندیشی و بررسی وضعیت و تعیین تکلیف مجتمع فرهنگی هنری آرین شهر پیرو مصوبه سفر استاندار خراسان جنوبی به این شهر با حضور محمد کریمی فرماندار قاینات در فرمانداری شهرستان قاینات برگزار شد .

ناصر نبی زاده مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این نشست  با تاکید بر استفاده فرهنگی از این مکان بیان داشت: ما اعلام آمادگی داریم از این مکان در سه بعد کتابخانه ،خانه فرهنگ و کانون فرهنگی و هنری مساجد در خصوص واگذاری مکان فوق اقدام نماییم.

لازم به ذکر است؛در پایان این نشست مصوب شد جلسات کارشناسی از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با شهردار و دیگر ارگان های فرهنگی شهر برگزار شود و در اسرع وقت در خصوص استفاده فرهنگی ار این محل تعیین تکلیف شود.

 

۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۶:۰۵
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (1 رای)
  • ariyan_shahr
  • ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۲۰:۵۰
  • 0
  • 0
    0

با عرض سلام به دلیل دوری این مکان از شهر مطمئن باشید کتابخانه جواب نخواهد داد و استقبال چندانی نخواهد شد در حالی که درحال حاضر هم کتابخانه در این محل قرار دارد و کسی استفبال نمی کند به دلیل مسیر و مکان نامناسب حضور سگ های ولگرد و . . .


امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500