• اخبار

آغاز ثبت نام هنرستان دخترانه هنرهای زیبای خراسان جنوبی

آغاز ثبت نام هنرستان دخترانه هنرهای زیبای خراسان جنوبی
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: هنرستان دخترانه هنرهای زیبای بیرجندجهت سال تحصیلی جدید هنرجو می پذیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان جنوبی؛سید علی زمزم با اعلام این خبر بیان داشت:هنرستان دخترانه هنرهای زیبای استان از دانش آموزان علاقمند و مستعد به رشته های نمایش،سینما و نقاشی  برای سال تحصیلی ٩٩-٩٨ ثبت نام به عمل می آورد.

وی تصریح کرد:علاقمندان به رشته های هنری می توانند با در دست داشتن تصویر آخرین کارنامه تحصیلی (پایه نهم) و تصویر فرم هدایت تحصیلی جهت ثبت نام به این هنرستان مراجعه نمایند.

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اظهار داشت: دانش آموزان جهت ثبت نام اولیه می توانند به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مراجعه و یا با شماره 32323393 _ 4 داخلی 230 تماس حاصل نمایند.

وی خاطرنشان کرد:از امتیازات ویژه تحصیل در هنرستان هنر های زیبای استان این است که دانش آموزان در محضر اساتید مجرب هنری استان و  مرتبط با رشته خود به ادامه تحصیل می‌پردازند.

زمزم یادآور شد:هنرستان هنرهای زیبای بیرجند از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش استان راه اندازی شده که از امسال برای اولین سال فعالیت آموزشی خود را آغاز خواهد کرد.

۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۱۴:۵۵
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500