اخبار

امام جمعه طبس در دیدار با خبرنگاران: مسئولان باید پاسخگوی مردم و مطالبات آنها باشند

امام جمعه طبس در دیدار با خبرنگاران: مسئولان باید پاسخگوی مردم و مطالبات آنها باشند
حجت الاسلام والمسلمین محمدی گفت: مسئول در لغت به معنی سوال شده است و کسی که مسئولیت قبول می کند باید انتظار سوال داشته باشد و پاسخگوی مردم و خبرنگاران نیز باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛امام جمعه طبس در دیدار امروز(١٩ مرداد)  با خبرنگاران و به مناسبت روز خبرنگار،ضمن تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت یاد شهید محمود صارمی گفت:اسلام خط قرمز خبرنگاران است و همچنین انقلاب، امام،ولایت و منافع ملی از دیگر خطوط قرمز خبرنگاران می باشد.

حجت الاسلام والمسلمین «محمدرضامحمدی» اظهار داشت: خبر آن چیزی است که منطبق با واقعیت باشد و باید از خبرسازی پرهیز کنیم.

 امام جمعه طبس افزود: مسئولان باید پاسخگوی مردم و مطالبات آنها باشند و  از نقد نترسند و خبرنگاران نیز، نباید تخریب کنند و واقعیت ها را مطرح کنند و از انتشار شایعات و اخبار کذب، پرهیز کنند.

حجت الاسلام محمدی عنوان داشت:هر مسئولی، تفکر سیاسی دارد ولی در کار و محیط کار این مسایل نباید مطرح باشد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان طبس با اشاره به اینکه در سال جاری انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار می شودبیان کرد: امسال به سیاست رای ندهیم بلکه به لیاقت و توانمندی رای دهیم.

حجت الاسلام محمدی در ادامه گفت: هرکاری سختی های خود را دارد و خبرنگاری نیز کار سختی است ولی عشق و علاقه است که انسان ها را در این وادی به حرکت وادار می کند.

وی اظهار داشت: ائمه جمعه در کار ادارات دخالتی ندارند ولی منتقل کننده و پیگیر مشکلات مردم هستند.


 امام جمعه طبس در پایان گفت: انقلاب متعلق به همه مردم است و کسانی که دل در گرو انقلاب دارند، انقلابی هستند و کسی حق مصادره انقلاب را به نام خود و یا جناح خاصی ندارد.

 

قلم خبرنگاران کارهای بزرگی انجام می دهد

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی طبس در ابتدای دیدار خبرنگاران طبس با امام جمعه این شهرستان گفت:خبرنگاران واسطه بین مسئولین و مردم هستند و مشکلات را به مسئولین انتقال می دهند.

علیرضا عصاری اظهار داشت: هرچند ممکن است قلم خبرنگاران کوچک باشد اما کارهای بزرگی را انجام می دهد و بسیاری از مشکلات را منتقل و مرتفع شده است.


لازم به ذکر است: سه پایگاه خبری به نام های هودر، طبس نیوز و گلشن و یک نشریه و ٢٩ عکاس و خبرنگار از ١٧ پایگاه خبری، خبرگزاری و روزنامه ها، در شهرستان طبس، فعالیت می کنند.

۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید