اخبار

نشست هم اندیشی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با هنرمندان هنرهای تجسمی استان

نشست هم اندیشی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با هنرمندان هنرهای تجسمی استان
هنرمندان هنرهای تجسمی استان خراسان جنوبی با ناصر نبی زاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در نشستی صمیمی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛ 9 شهریور ماه سالجاری در این نشست هنرمندان حوزه تجسمی استان ضمن بیان دیدگاه ها و مشکلات خود در این حوزه با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفتگو کردند و ناصر نبی زاده نیز با ارائه سخنانی به این اظهارات پاسخ داد.

ناصر نبی زاده در این دیدار بر ایجاد یک بستر صادقانه و دوستانه و عمیق همراه با آرامش، خلاقیت و پویایی بین فعالان هنرهای تجسمی استان تاکید کرد و بیان داشت: خوشحالم از اینکه فعالیت خود را در استانی در حوزه فرهنگ و هنر ادامه می دهم که با کثرت مفاخر و شخصیت های برجسته، تاثیرگذار در معادلات کشور و تمدن ساز و از سوی دیگر مردمی آرام شناخته شده است.

وی خاطرنشان کرد: از طرف دیگر مطمئن هستیم که کسانی که در حوزه هنر کار می کنند از فرهیخته ترین افراد جامعه هستند و آنها بدون شک بیش از همه وضعیت های کشور، نظام و مملکت را می دانند پس در حال حاضر با توجه به وضعیت اقتصادی موجود مسیر ارتقاء هنر استان فقط از طریق دولت تصور به روز و درستی نخواهد بود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با بیان اینکه باید بتوانیم ظرفیت های جدیدی را در حوزه هنرهای تجسمی استان بگشاییم،گفت:انتظار من از هنرمندان این است که با تعامل و هم فکری با مجموعه این اداره کل به سمت توانمند سازی بیشتر حرکت کنند و بستری حرفه ای تر در حوزه هنرهای تجسمی در استان ایجاد نمایند.

نبی زاده بیان داشت:نگاه ما در فرهنگ و ارشاد  اسلامی خراسان جنوبی همان بستری است که به استقلال، رونق و تسریع مسیر حوزه های مختلف فرهنگی و هنری اعتقاد دارد و تمام تلاش ما این است که این فضا را در همه جنبه های عمومی و دولتی استان تسریع کنیم.

این مقام مسئول احترام و توجه به جایگاه پیشکسوتان را حایز اهمیت دانست و یادآور شد: قطعا با هماهنگی ،اتحاد و هم گامی هنرمندان این استان می توانیم استعدادهای بالقوه موجود را به منصه ظهور و بروز رسانده و جایگاه این استان را در حوزه هنرهای تجسمی ارتقاء بخشیم.

۱۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۴:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید