اخبار

انتخابات بازرسان خانه مطبوعات استان خراسان جنوبی برگزار می‌شود

انتخابات بازرسان خانه مطبوعات استان خراسان جنوبی برگزار می‌شود
معاونت امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان جنوبی از برگزاری انتخابات بازرسان خانه مطبوعات استان 31 شهریور ماه 98 به صورت الکترونیکی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛محمود رمضانی صبح امروز 12 شهریور ماه سالجاری در جلسه ستاد برگزاری انتخابات بازرسان خانه مطبوعات استان با اشاره به انتخابات بازرسان خانه مطبوعات استان خراسان جنوبی گفت: انتخابات بازرسان خانه مطبوعات استان  31 شهریور ماه 98 به صورت الکترونیکی از طریق سایت خانه مطبوعات و همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه اعضای اصلی خانه مطبوعات استان می‌توانند در این انتخابات شرکت نمایند، بیان کرد: اصحاب رسانه اعم از مدیران مسئول نشریات و نمایندگی خبرگزاری ها، سرپرستی دفاتر نشریات و خبرنگارانی که تا کنون موفقیت به عضویت در خانه مطبوعات نشده‌اند می توانند تا 28 شهریورماه جاری با مراجعه به سایت خانه مطبوعات به آدرس  http://khanehmatbooat.ir به عضویت خانه مطبوعات در آمده و برای رای گیری آماده شوند.

معاونت امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اشاره به اینکه متقاضیان کاندید بازرسان خانه مطبوعاتمی توانند از 14 لغایت 28 شهریور ماه جاری در سایت اعلام نامزدی نمایند، تصریح کرد: اسامی نامزدها 29 شهریورماه جاری از طریق سامانه خانه مطبوعات اعلام می شود.

رمضانی از اعضای اصلی خانه مطبوعات دعوت نمود در رای گیری روز 31 شهریور ماه سالجاری که از ساعت 10 تا 12 صبح به صورت الکترونیکی و از طریق سایت خانه مطبوعات برگزار می‌شود، مشارکت فعال داشته باشند.

۱۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۴:۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید