اخبار

پیام رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قاینات به مناسبت گرامیداشت روز جهانی تئاتر

پیام رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قاینات به مناسبت گرامیداشت روز جهانی تئاتر
عباس میرزنگویی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قاینات در پیامی ضمن تبریک هفتم فروردین، روز ملی هنرهای نمایشی به اهالی هنر نمایش بر لزوم پایبندی به پویش " در خانه بمانیم " برای کنترل و مبارزه با گسترش ویروس کرونا تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، عباس میرزنگویی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قاینات در پیامی ضمن تبریک هفتم فروردین، روز ملی هنرهای نمایشی به اهالی هنر نمایش بر لزوم پایبندی به پویش " در خانه بمانیم " برای کنترل و مبارزه با گسترش ویروس کرونا تاکید کرد.

در متن پیام میرزنگویی آمده است : «  نمایش همیشه از دل رسومات، باورهای اجتماعی و آیین های خود را ترسیم کرده است و به روایت زندگی ساده و گاه پیچیده مردمان می پردازد، آنهم به ضرورتی که ایجاب می کند.
طلیعه‌ی تئاتر در روزهایی که نمایش بهار بر صحنه‌ی طبیعت است، طلیعه‌ی روز و روزگاری دگرگونه در جان و جهان تئاتر است. دعا کنیم در روزهایی که در تمام جهان انسانها با بیماری جدیدی به نام کرونا ویروس دست و پنچه نرم می کنند با اتکال به ایزد یکتا و با همدلی ، صبر و خودمراقبتی هرچه زودتر از شر این بیماری جدید قرن رها گردیم . آمین 
اینجانب با تبریک روز جهانی تئاتر به تمامی هنرمندان شهرستان قاینات امیدوارم در سال جدید که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی با عنوان "جهش تولید" نام گذاری شده است ، فرآیند تولید تئاتر در منطقه قاینات با اراده و پشتکار هنرمندان تئاتر شهرستان و همکاری دیگر دستگاه های فرهنگی رشد و توسعه بیشتری بگیرد » باشد که صحنه و افراد آن همیشه بر قرار و بر دوام باشند .
۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید