اخبار

نرم افزار «پروانه» چیست؟

نرم افزار «پروانه» چیست؟
نرم افزار کاربردی ( اپلیکیشن ) پروانه فضایی است که امکان نمایش دائمی آثار هنری ، اختصاص فضای فروش آثار و مشاوره تجاری سازی آثار را برای هنرمندان فراهم می‌‎آورد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛ پروانه با هدف عمومی سازی دسترسی به آثار فرهنگی و هنری و با مزیت دسترسی مستقیم به هنرمند و آثار وی ، با ایجاد بستری برای نمایش و فروش آثار هنری و صنایع دستی و اشتغال زایی و کشف استعداد میان هنرمندان کمتر شناخته شده ایرانی بر پایه ی اپلیکیشن شکل گرفته است.

این اپلیکیشن به هنرمندان نوظهور کمک می کند تا با بازار هدف خود بیشتر آشنا شده، دانش خود را به روز کنند، از جریان نمایشگاه ها و روندهای بازار هنر در جهان با خبر شوند، آثار خود را در فضایی حرفه ای و مناسب عرضه کرده و به فروش برسانند.

در شرایط کنونی، بیشتر امکانات و فضاها برای معرفی آثار در اختیار  هنرمندان شناخته شده قرار گرفته است و هنرمندان نوظهور علیرغم داشتن آثاری با سطح کیفی بالایی از آثار، در معرفی و فروش آثار خود چندان موفق نبوده و نیاز به حمایت و پشتیبانی دارند. خدمات مختلفی که در اپلیکیشن پروانه ارائه می شود این پشتیبانی را ارائه می نماید.

در عین حال پروانه فضای رقابتی را برای هنرمندان فراهم می کند تا بتوانند از طریق این رقابت سالم سطح کیفیت آثار خود را ارتقاء داده و برای حضور در بازارهای بین المللی آماده شوند.

لینک دریافت نرم افزار پروانه:https://iparvaneh.ir/

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید