اخبار

سخنرانی زنده و تلویزیونی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی ) در روز جهانی قدس

سخنرانی زنده و تلویزیونی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی ) در روز جهانی قدس
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان این که امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا، راهپیمایی روز جهانی قدس در هیچ نقطه از کشور برگزار نمی گردد، عنوان کرد: تنها مراسم ویژه و سراسری این روز، سخنرانی مقام معظم رهبری به صورت زنده و تلویزیونی می باشد.

به گزارش دبیرخانه شورای اطلاع رسانی خراسان جنوبی، حجت الاسلام احمد ملایی با بیان این که به منظور کسب فیض حداکثری از بیانات ولی‌امر مسلمین هیچ برنامه ای دیگری تحت عنوان روز قدس در هیچ‌ نقطه از کشور برگزار نخواهد شد، ادامه داد: سخنرانی مقام معظم رهبری ساعت 12 ، مصادف با جمعه 2 خرداد و روز جهانی قدس، به صورت زنده از شبکه‌های مختلف رادیویی و تلویزیونی داخلی و بین‌المللی پخش خواهد گردید.
وی با اشاره به این که روز جهانی قدس یکی از برجسته‌ترین و ماندگارترین یادگاران احیاگر اسلام ناب محمدی حضرت امام خمینی (ره) و نماد صف‌بندی حق در مقابل باطل و مظهر حمایت جهانی از مردم رنج‌کشیده فلسطین است.، خاطرنشان کرد: این روز ، نمایش وحدت و یکپارچگی جهان اسلام به ویژه ملت مسلمان ایران در موضوع فلسطین و حمایت از آرمان قدس شریف به مثابه مسأله اول جهان است. آرمانی که متعلق به همه ابناء آزادی‌خواه بشر و درد مشترک همه انسان‌های عدالت‌طلب به عنوان حادثه‌ای برای موحدین و مؤمنان در اعصار گذشته، حال و آینده از روزی که مسجدالاقصی پایه‌گذاری شد تا همیشه تاریخ است. 
یوم‌الله قدس روز دمیدن خون تازه در رگ‌های امت اسلامی و برافراشته تر کردن پرچم مبارزه با رژیم صهیونیستی و مقاومت توأم با امید و معنویت تا آزادی فلسطین و محو کامل غاصب قبله اول مسلمین و جرثومه فساد یعنی رژیم جعلی، کودک‌کش و نژادپرست صهیونیستی است. بی‌شک پاسداشت موضوع فلسطین به عنوان مسئله اول جهان اسلام و دفاع از مظلوم، واجب شرعی و در هر شرایطی تعطیل‌ناپذیر است.

 

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید