اخبار

راه اندازی وب سایت و اپلیکیشن پروانه از سوی صندوق اعتباری هنر

راه اندازی وب سایت و اپلیکیشن پروانه از سوی صندوق اعتباری هنر
وب سایت و اپلیکیشن پروانه از سوی صندوق اعتباری هنر با هدف امکان نمایش دائمی آثار هنری و اختصاص فضای فروش آثار هنرمندان راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، در راستای عمومی سازی دسترسی  به آثار فرهنگی و هنری و با مزیت دسترسی مستقیم به هنرمند و آثار وی،  هم چنین فراهم نمودن بستر جامع و مناسب برای فعالیت هنرمندان در حوزه نمایش توانمندی ها، سوابق و قابلیت ها و فروش آثار هنری و فرهنگی و ایجاد رابطه مستقیم میان هنرمندان و مخاطبانشان در فضای آنلاین، صندوق اعتباری هنر اقدام به ایجاد اپلیکیشن و وب سایت پروانه به نشانی www.iparvaneh.ir  کرده است.
 عباس میرزنگویی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قاینات در این خصوص گفت : هنرمندان می توانند با نصب و عضویت در اپلیکشین پروانه، از مزایای این اپلیکیشن که شامل فضای اختصاصی معرفی، ارائه سوابق و توانمندی های هر فرد، نمایشگاه دائمی آثار هنری، فضای فروش اختصاصی اثر، خدمات  تولید محتوا و ایجاد برند شخصی هنرمند است بهره مند شوند.
وی افزود : هنرمندان ﺑﺎ اﺳﺘﻔﺎده از اﻣﮑﺎﻧﺎت مختلف پروانه ﻣﯽﺗﻮاﻧﻨﺪ داستان خود و نحوه‌ی خلق آﺛﺎرشان را ﺑﺮای مخاطبان در هر نقطه ای از ایران نمایش داده و در صورت تمایل در فروشگاه پروانه ارائه دهند و به این شکل می‌توانند غیر از نمایش در گالری‌ها و فضای آفلاین از قابلیت فضای آنلاین برای دسترسی به مخاطبان گسترده‌تر استفاده کنند.
اﭘﻠﯿﮑﯿﺸﻦ ﺗﺨﺼﺼﯽ ﻫﻨﺮ ﭘﺮواﻧﻪ ﺑﺎ ﻫﻤﮑﺎری ﻫﻨﺮﻣﻨﺪان، متخصصان تکنولوژی وکسب وکار می‌کوشد ﺗﺎ در ﺟﻬﺖ دﯾﺠﯿﺘﺎﻟﯽ ﮐﺮدن ﺻﻨﻌﺖ ﻫﻨﺮ در اﯾﺮان (Digitalizing the Iranian art industry)  گام بردارد، فضایی را برای هنرمندان رشته‌های مختلف و نمایش و فروش آثارشان ایجاد کند، بستری برای معرفی رویدادها، گالری‌ها و کارگاه‌ها... باشد و در این مسیر تمام افراد جامعه را با خود همراه کند تا شاید همگی با هنرمند درون خود آشتی کنند.
فرایند ثبت نام و ایجاد پروفایل اختصاصی از طریق نسخه های مختلف این اپلیکیشن که از طریق نشانی اینترنتی  www.iparvaneh.ir  قابل نصب باشد انجام می شود

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید