اخبار

کانون های فرهنگی هنری مساجد مروجین فرهنگ دفاع مقدس به نسل جوان باشند

کانون های فرهنگی هنری مساجد مروجین فرهنگ دفاع مقدس به نسل جوان باشند
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، مقاومت در برابر استکبار و رساندن صدای مظلومان به سراسر عالم را از برکات و تجربیات دفاع مقدس دانست و گفت: این تجربیات باید به نسل جوان منتقل شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی به نقل از ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) ، «ناصر نبی زاده»درآستانه دهه کرامت در پی  بازدید میدانی از برنامه های فرهنگی هنری کانون شهید رجایی علی آباد فنود سربیشه جریان عظیم رشادت، از خودگذشتگی و شهادت را از برکات دفاع مقدس دانست و گفت: مقاومت در برابر استکبار،عدالت خواهی،رساندن صدای مظلومان به گوش جهانیان تنها گوشه ای از تجربیاتی است که از دفاع مقدس کسب نموده ایم.

وی ترویج فرهنگ دفاع مقدس را بسیار مهم و اثر گذار دانست و گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد به عنوان پرچم داران فرهنگی در هر منطقه باید تجربیات و فرهنگ دفاع مقدس را به اقشار جامعه خصوصاً جوانان و نوجوانان منتقل کنند.

نبی زاده برگزاری و گرامیداشت برنامه های فرهنگی هنری توسط کانونهای مساجد در هفته دفاع مقدس را تاکید و تشریح نمود:با توجه به شرایط کنونی در جامعه و با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برنامه هایی در فضای مجازی و حقیقی بمناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس برنامه ریزی شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از کانون فرهنگی هنری شهید رجایی علی آباد فنود خواست تابرای ترویج فرهنگ دفاع مقدس  یک مسابقه ای  در سطح استان بمناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس طراحی و در فضاهای مجازی و حقیقی منتشر و اطلاع رسانی شود و در پایان نیز با حضور مسئولین اختتامیه ای برگزار و از آثار برگزیده و نفرات برتر (40نفر) از طرف این اداره کل جوایزی اهدا خواهد شد.

نبی زاده همچنین در خصوص  در خواست مدیر کانون فرهنگی هنری شهید رجایی علی آباد فنود برای ساخت المانی  برای شهدا در کانون فرهنگی هنری شهید رجایی  گفت: در صورت امکان و در حواشی اختتامیه مسابقه فرهنگی دفاع مقدس سعی می کنیم در این خصوص نیز همکاری لازم را داشته باشیم.

 
۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید