اخبار

دیدار امام جمعه و چند تن از اعضای شورای شهر خضری با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی

دیدار امام جمعه و چند تن از اعضای شورای شهر خضری با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی
امام جمعه و چند تن از اعضای شورای اسلامی شهر خضری صبح شنبه 7 تیرماه 99 با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، در این دیدار مواردی همچون فعال سازی نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهر خضری و بهسازی سالن نمایش این شهر مطرح شد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی نیز ضمن تبریک ایام خجسته دهه کرامت، عنوان کرد: موجب خوشحالی بنده است که دغدغه فرهنگی در این منطقه وجود دارد و پیگیر انجام فعالیت های فرهنگی و استمرار آن در منطقه هستید. ناصر نبی زاده با بیان این که تاثیر ایران بر حوزه تمدنی جهان توام با گسترش نگاه فلسفه ای، تفکر و اندیشه است، اضافه کرد: به همین جهت، فرهنگ به عنوان اولویت اصلی منطقه ، استان و کشور قرار گرفته است.

وی به انجام هماهنگی ها برای برقراری ارتباط بیشتر با شهر خضری و انعکاس عملکردهای فرهنگی این منطقه اشاره کرد و گفت: انتظار داریم شورای شهر و فرمانداری به زیرساخت های فرهنگی فعلی خضری اکتفا نکرده و در راستای راه اندازی مرکز آموزش برای توسعه حوزه های فرهنگی، هنری و قرآنی با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همکاری داشته باشند.

۷ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید