اخبار

برگزاری اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان خوسف

برگزاری اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان خوسف
اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان خوسف در سال 99 با حضور امام جمعه، معاون سیاسی واجتماعی فرماندار و اکثریت اعضای شورای فرهنگ عمومی برگزارگردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛ اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان  درسال 99 با حضور امام جمعه، معاون سیاسی واجتماعی فرماندار و اکثریت اعضای شورای فرهنگ عمومی برگزارگردید. حجت الاسلام شاهبیکی دراولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ضمن تبریک ایام، سیاست های 16گانه ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه خانواده را به تفصیل بیان کردند و خواهان اجرایی شدن این سیاست ها به خصوص در حوزه ازدواج، فرزند آوری و طلاق که دستور کار جلسه  بود ازطرف ادارات مرتبط شدند ایشان گفتند ادارات، برنامه های سالجاری خود را درارتباط با بحث خانواده با توجه به سیاست های ابلاغی ازطرف مقام معظم رهبری احصا و به دبیرخانه جهت جمع بندی  و تصمیم گیری در جلسه بعد ارسال کنند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان با بیان اینکه فرهنگ عمومی، جایگاه خاصی در آموزه های دینی- اسلامی دارد، گفت رهبر معظم انقلاب شعار سال را «جهش تولید» نامگذاری کرده است که باید به این فرمایش، همانند لبیک به رزمایش مواسات و همدلی در ایام کرونایی، که زیبایی هایی را خلق کرد، لبیک گفت. در ادامه معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار و سایر اعضا  نقطه نظرات خود را بیان کردند و قرار شد راه اندازی مجمع خیرین ازدواج نیزپیگیری شود.

در پایان حاجی قدیر قیاسی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی ودبیر شورا  نیز با تبریک ایام دهه کرامت و تشکر از زحمات ادارات در حوزه مبارزه با کرونا، دستور کار جلسه را قرائت و از ادارات  خواستار ارائه گزارش  درارتباط با موضوعات مطروحه شد که ادارات  نقطه نظرات خود را بیان ومقرر شد دبیرخانه پیشنهادات  را دریافت وجمع بندی تا در جلسه بعد در زمینه نحوه اقدام تصمیم گیری بعمل آید.

۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید