اخبار

دعوت از اهالی دیار ایمان و اندیشه جهت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی

دعوت از اهالی دیار ایمان و اندیشه جهت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سربیشه از عموم همشهریان دیار ایمان و اندیشه، جهت شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی ؛ صبح امروز 25 خردادماه جاری، قاسمی رئیس این اداره در پیامی، ضمن دعوت از عموم همشهریان جهت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی، این فرصت را بهانه‌ای برای گسترش فرهنگ رضوی و آشنایی با سبک زندگی ائمه (ع) با ابزار کتاب و کتابخوانی دانست.

 در متن پیام آمده است:
امروزه یکی از ابزارهایی که جامعه را به سوی تعالی و پیشرفت سوق می دهد، مطالعه و افزایش سطح آگاهی مردم می‌باشد و هر اقدامی که در این زمینه انجام پذیرد شایسته تحسین است. 
جشنواره کتابخوانی رضوی علاوه بر ایجاد بستر فرهنگی معنوی و با توجه به شرایط حاکم شده توسط بیماری کرونا، اوقات مغتنمی است برای ماندن در خانه و بهره بردن هر چه تمام تر از این شرایط.امید است، این جشنواره که با همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و کتابخانه عمومی استاد فرزین شهرستان سربیشه در حال برگزاری است، باعث بسط و گسترش بهترین معروف و پسندیده‌ترین عمل یعنی «کتابخوانی» گردد.
بدین وسیله از تمامی شما مردم فهیم و فرهنگ دوست شهرستان سربیشه دعوت می کنم تا در دهمین دوره مسابقات کتابخوانی جشنواره رضوی، به مانند سایر برنامه های فرهنگی مشارکت چشمگیری را رقم بزنید.

گفتنی است؛ مهلت ثبت نام در این جشنواره تا پایان تیرماه جاری تمدید گردیده است.

۲۶ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید