اخبار

سامانه 124 آماده دریافت گزارشات مردم در خصوص فعالیت واحدهای پرخطر

سامانه 124 آماده دریافت گزارشات مردم در خصوص فعالیت واحدهای پرخطر
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی عنوان کرد: هم استانی ها می توانند در صورت مشاهده فعالیت واحدهای پرخطر یا ممنوعه در شهرهای دارای وضعیت نارنجی و قرمز، موارد را به سامانه 124 اعلام تا اقدامات قانونی انجام شود.
به گزارش دبیرخانه شورای اطلاع رسانی خراسان جنوبی ، تهوری به مصوبات جلسه اخیر ستاد استانی مدیریت مقابله با ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: با توجه به ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی توسط واحدهای صنفی و سایر بنگاه های اقتصادی بازرسان صنعت، معدن و تجارت در قالب گشت های مشترک با بازرسان بهداشت و پلیس اماکن بر تعطیلی واحدهای پرخطر در شهرهای نارنجی و قرمز نظارت خواهند کرد. به گفته وی در صورت مشاهده فعالیت های این واحدها نسبت به پلمپ بر اساس ضوابط اقدام می شود.
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت به نظارت های ویژه بر عملکرد واحدهای صنفی با ریسک بالا همانند نانوایی ها و آرایشگاه ها نیز اشاره کرد و افزود: بازرسان این سازمان ، صبح و بعدازظهر جهت دریافت شکایت های مردمی از طریق سامانه 124 فعال هستند.
به گفته تهوری، هم استانی ها درصورت مشاهده عدم رعایت نکات بهداشتی در واحدهای صنفی دارای فعالیت، جهت تسریع در رسیدگی و اثر بخشی آنی ابتدا موارد را به بازرسان بهداشت گزارش دهند، در صورت مشاهده فعالیت واحدهایی همانند تالارها که در شهرهای نارنجی و قرمز ممنوع شده اند از طریق سامانه 124 اقدام کنند.
۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۵:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید