اخبار

20 تیرماه، آخرین مهلت ارسال آثار به چهارمین جشنواره ملی بورس و رسانه

20 تیرماه، آخرین مهلت ارسال آثار به چهارمین جشنواره ملی بورس و رسانه
آخرین مهلت ارسال آثار به چهارمین جشنواره ملی بورس و رسانه 20 تیرماه 99 اعلام شد.
  به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، تقویت زمینه های اطلاع رسانی مناسب برای افزایش سواد مالی جامعه، ارتقاء فرهنگ سرمایه گذاری بر پایه ارزش‌های اسلامی – ایرانی در کشور، تجلیل از نقش خبرنگاران و صاحبان آثار رسانه‌ای در نقادی و هم‌افزایی حوزه‌های مالی و سرمایه‌ای کشور و استعدادیابی در بین جامعه خبری و شناسایی خبرنگاران علاقه‌مند به مفاهیم بازار سرمایه از جمله اهداف این جشنواره است.

محورهایی که علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را با در نظرداشتن آن برای جشنواره ارسال کنند، شامل آزادسازی سهام عدالت و افزایش نقش مردم در اداره امور اقتصادی کشور، نقش بازار سرمایه در تامین مالی بنگاه‌ها، اثر متقابل بازار سرمایه و کسب و کارهای نوین در رشد اقتصادی کشور، نقش بورس‌های کالایی در شفافیت اقتصادی و جلوگیری از انحصار، چگونگی توسعه فرهنگ سهامداری در افق پیش روی بازار سرمایه، نحوه اثرگذاری بازار سرمایه در حمایت از رونق تولید و جهش تولید و تاثیر توسعه ابزارها و نهادهای مالی در افزایش کارایی بازار سرمایه است.

این جشنواره شامل دو بخش رسانه های مکتوب و دیجیتال و دیداری و شنیداری است که در بخش رسانه‌های مکتوب و دیجیتال ۵ قالب وجود دارد. این قالب‌ها «خبر»، «گزارش»، «گفت و گو»، «تیتر»، «یادداشت، مقاله و سرمقاله» را در برمی‌گیرد. بخش دوم شامل برنامه‌های رادیویی، تلویزیونی، اینترنتی و شبکه اجتماعی اینستاگرام می‌شود. وی افزود جایزه ویژه این جشنواره به موضوع «نحوه اثرگذاری بازار سرمایه در تحقق شعار جهش تولید» و «نقش سهام عدالت در عمومی‌کردن اقتصاد» تعلق خواهد گرفت.

آثار ارسالی می‌توانند به زبان‌های رایج بین‌المللی یا منطقه‌ای ارائه شوند. داوری این جشنواره مانند گذشته توسط متخصصان حوزه‌های علوم ارتباطات و علوم مالی و به صورت مستقل انجام و در هر یک از محورهای فوق به سه نفر برتر جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند تا تاریخ ۲۰ تیرماه برای شرکت در این جشنواره به نشانی festpress.ir مراجعه کنند.

۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید