اخبار

معارف اسلامی مبنای تلاش های فرهنگی و هنری

معارف اسلامی مبنای تلاش های فرهنگی و هنری
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به تهاجم فرهنگی ایجاد شده از سوی دشمنان اشاره کرد و گفت: مسئولیت کنونی ما در قبال این تهاجم فرهنگی مضاعف بوده و باید معارف اسلامی را مبنای تلاش ها و تولیدات در تمام حوزه های فرهنگی و هنری قرار دهیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، خسروی با بیان اینکه رزمندگان 8 سال مرزهای جغرافیایی کشور را از تجاوز دشمن حفظ کردند، اضافه کرد: امروز نوبت ما و شماست زیرا دشمن از ترورها نا امید شده و به جای آن، قتلگاه فرهنگی و تهاجم فرهنگی را برپا کرده است. به گفته وی گله مقام معظم رهبری نیز از ولنگاری های فرهنگی است که نه کار مثبتی انجام می شود و نه جلوی کار منفی گرفته می شود.
وی با اشاره به این که تلاش اصلی ما در تمامی عرصه ها تکیه بر مبانی ارزشی است ،  اضافه کرد: فعالان حوزه هنری، فرهنگی، قرآنی و رسانه ای خود را تشویق کنید تا خروجی کارها بر اساس آموزه های دینی باشد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که نباید از چهره های فرهنگی در حوزه های مختلف غفلت کرد، تصریح کرد: به وسیله هنر نیز چهره های شهدا را معرفی و الگوسازی کرد.

۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید