اخبار

کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات بیماری کرونای شهرستان سربیشه، تشکیل جلسه داد

کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات بیماری کرونای شهرستان سربیشه، تشکیل جلسه داد
کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات بیماری کرونای شهرستان سربیشه، با حضور اعضای کمیته و اصحاب رسانه شهرستان، با هدف بررسی تاثیر رسانه بر پیشگیری بیماری کووید 19 تشکیل جلسه داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛ روز گذشته 11 تیرماه جاری جلسه کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات بیماری کرونای شهرستان، با حضور اعضای کمیته و اصحاب رسانه شهرستان در محل سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار گردید.

قاسمی، ضمن اعلام این خبر اذعان داشت: با توجه به روند افزایشی آزمایشات مثبت سرپایی در روزهای اخیر و اوج گرفتن بیماری کووید 19 در کشور و به طبع آن در این شهرستان، این جلسه با هدف چگونگی اطلاع رسانی موثرتر و آگاهی رساندن به مردم شهرستان، استفاده حداکثری از بستر فضای مجازی و تولید محتوا در خصوص این بیماری تشکیل شد.

 وی با اشاره به نقش رسانه ها در آگاهی بخشی و اطلاع رسانی مردم تصریح کرد: امروزه رسانه ها نقش بسزایی در عملکرد افراد جامعه ایفا می کنند و الگوی رفتاری مناسب را پیش روی افراد قرار می دهند و این موضوع مسئولیت اصحاب رسانه و خبر را در آگاهی بخشی جامعه هدف و مخاطبین، افزایش می دهد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سربیشه، در پایان ضمن تأکید بر تولید و ارائه محتواهایی که باعث نشان دادن ضرورت استفاده از ماسک در اجتماعات و رعایت فاصله گذاری اجتماعی می باشد، اظهار امیدواری کرد: برنامه فرهنگی تبلیغی کمپین " #من-ماسک-میزنم" بازخورد مورد انتظار را داشته باشد تا بتوانیم به نوبه خود گام مفیدی در دفاع از سلامت جامعه برداریم.

۱۲ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید