اخبار

رسانه ها، فرهنگ مقابله با شیوع بیماری کرونا را ترویج دهند

رسانه ها، فرهنگ مقابله با شیوع بیماری کرونا را ترویج دهند
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خوسف گفت: رسانه ها باید با بهره گیری از فضای مجازی فرهنگ مقابله و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا را ترویج دهند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، «حاجی قدیر قیاسی»، در کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی بیماری کرونا که با حضور اصحاب رسانه برگزار شد، اظهار کرد: رسانه ها، فعالین عرصه فرهنگ و هنر هستند  و می توانند به خوبی فرهنگ پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا را در جامعه ترویج دهند.

وی با بیان این که رسانه در راستای تنویر افکار عمومی و آرمش بخشی به جامعه در شرایط شیوع بیماری کرونا رسالت ویژه ای دارد، گفت: این شهرستان کمترین آمار ابتلا به بیماری کرونا را در بین 11 شهرستان استان دارد.

 قیاسی تصریح کرد: با آگاهی دادن به رسانه و نشر موضوعات مرتبط با بیماری کرونا می توان جلوی  روند افزایشی بیماری کرونا را گرفت.

وی با بیان این که تاکنون خبرنگاران در حوزه نشر اخبار و آگاهی دادن به مردم کوتاهی نکرده اند، گفت: رسانه ها باید جامعه ملتهب را تبدیل به جامعه ای آرام کنند و از نشر اخبار بدون منبع در فضای مجازی خودداری کنند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خوسف در پایان این جلسه ضمن قدردانی از تلاش اصحاب رسانه، از مردم  خواست تا برای ابتلا نشدن به بیماری کرونا موراد بهداشتی را رعایت و ازماسک استفاده کنند.
۲۲ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید