اخبار

مسابقه فرهنگی مجازی همزمان با روز جهانی ادبیات کودک و نوجوان

مسابقه فرهنگی مجازی همزمان با روز جهانی ادبیات کودک و نوجوان
همزمان با روز جهانی ادبیات کودک و نوجوان مسابقه فرهنگی مجازی به همین مناسبت در دو بخش قصه گویی و داستان نویسی در شهرستان سربیشه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛ همزمان با روز جهانی ادبیات کودک و نوجوان و به همت مؤسسه فرهنگی هنری خانه هنر آبرنگ، مسابقه ویژه کودک و نوجوان در شهرستان سربیشه برگزار گردید.

قاسمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سربیشه افزود: همزمان با روز بزرگداشت مقام مهدی آذر یزدی، پدر ادبیات کودک و نوجوان و هم چنین دوران طغیان کرونا و اخبار اسفناک امکان ابتلا کودکان به این ویروس، مسابقه ای با هدف آشنایی کودک و نوجوان با آثار سوء این بیماری و هم چنین آشنایی بیشتر با ادبیات کودک و نوجوان، شامل بخش قصه گویی مجازی کودکان با عنوان (نقشه های من برای شکست کرونا) و بخش داستان نویسی ویژه نوجوانان با عنوان (من و ماسکم، تو تنها)در سربیشه برگزار شد.

وی افزود: این مسابقه در قالب برنامه های کمپین #من-ماسک-میزنم فراخوان شد و تا پایان تیرماه جاری علاقمندان فرصت دارند آثار خود را جهت شرکت در قرعه کشی به دبیرخانه این کمپین به آدرس moaseseyeabrang98@gmail.com ارسال نمایند.

۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید