اخبار

فروشگاه های اینترنتی فرصتی برای حفظ سلامتی

فروشگاه های اینترنتی فرصتی برای حفظ سلامتی
معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از فعالیت 10 فروشگاه اینترنتی در استان خبر داد و گفت: با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا و لزوم کاهش رفت و آمدهای غیر ضروری، این فروشگاه ها با ارئه وسیع خدمات فرصتی مناسب برای تامین وحفظ سلامت فردی و اجتماعی هستند.

به گزارش دبیرخانه شورای اطلاع رسانی خراسان جنوبی، جویبان با بیان این که از مدیران این فروشگاه ها  درخواست کردیم تا با توجه به شیوع ویروس کرونا، فعالیت های خود را معرفی و به عموم جامعه اطلاع رسانی کنند، ادامه داد: سازمان صنعت، معدن و تجارت و اداره کل صدا و سیما نیز در این راستا حمایت می کنند.
وی با اشاره به این که تمامی این فروشگاه ها دارای نماد الکترونیک بوده و کسب و کارشان مورد اعتماد و تایید است، اضافه کرد: ممکن است فروشگاه های دیگری نیز در استان داشته باشیم ، در این صورت اگر دارای نماد الکترونیک باشند از نظر این سازمان تایید شده هستند.
معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با تاکید بر این که فروشگاه های اینترنتی در حوزه های مختلف همچون تامین مایحتاج منزل، خدماتی و نظافتی ارائه خدمت می کنند، یادآور شد: تعدادی از کالاهای تنظیم بازار همچون برنج و شکر را نیز با قیمت حمایتی سازمان، در اختیار برخی از این فروشگاه ها برای فروش قرار دادیم. به گفته وی با این اقدام، علاوه بر استقبال بالای مردم، نظارت و شفافیت بر توزیع کالاها نیز فرآهم شد.
جویبان سهولت دسترسی به مایحتاج ضروری منزل و انواع خدمات همچون تعمیرات و نظافت را یکی از مزایای فروشگاه های اینترنتی دانست و افزود: رسانه های استان در راستای معرفی این فروشگاه ها همکاری داشته باشند تا علاوه بر افزایش خرید از این طریق، شاهد توسعه فروشگاه های اینترنتی در استان نیز باشیم.

گفتنی است علاقه مندان جهت اطلاع از فروشگاه های اینترنتی مجاز می توانند به سایت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با تارنمای khs.mimt.gov.ir مراجعه کنند.

۲۲ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید