اخبار

افتتاح اولین آموزشگاه آزاد موسیقی قاین با حضور معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان قاینات

افتتاح اولین آموزشگاه آزاد موسیقی قاین با حضور معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان قاینات
آموزشگاه آزاد موسیقی هومن بهزادی با حضور معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قاینات افتتاح شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی صبح یکشنبه 5 مرداد ماه 99 اولین آموزشگاه آزاد موسیقی قاین با عنوان هومن بهزادی با حضور براتی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری  ، برنا عضو شورای اسلامی شهرقاین  و میرزنگویی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از هنرمندان و علاقه مندان به موسیقی  افتتاح شد .

براتی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری قاینات ضمن تقدیر از میرزنگویی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و  همکاران اداری و همچنین ابوالقاسم بهزادی مدیر مسئول " آموزشگاه آزاد موسیقی هومن بهزادی " با تاکید بر استفاده از توان و ظرفیت هنرمندان شاخص موسیقی شهرستان برای امر آموزش اظهار امیدواری کرد با آغاز بکار این آموزشگاه و حمایت مسئولین شهرستان و علاقه مندان به هنر موسیقی شاهد توسعه هنر موسیقی و ارتقای فرهنگ و هنر در شهرستان قاینات باشیم .

 میرزنگویی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قاینات ضمن تقدیر از حضور مسئولین و هنرمندان در مراسم افتتاحیه این آموزشگاه گفت : آموزشگاه آزاد موسیقی هومن بهزادی به مدیر مسئولی ابوالقاسم بهزادی اولین آموزشگاه موسیقی شهرستان است که مجوز فعالیت آن خرداد ماه سال جاری از سوی شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی صادر و اکنون شاهد آغاز بکار آموزشگاه هستیم .

وی افزود : آموزشگاه موسیقی هومن بهزادی ، در تمامی رشته‌های آواز، سازهای ایرانی و سازهای کلاسیک  هنرجو می‌پذیرد و ابوالقاسم بهزادی در کنار مدیریت آموزشگاه به تدریس  سولفژ و سازهای پیانو و گیتار می‌پردازد.همچنین هومن بهزادی فرزند ایشان نوازنده برجسته گیتار از هنرمندان نوجوان و مطرح شهرستان قاینات خراسان جنوبی است که با سن کم سال گذشته در اجرای ارکستر سمفونیک تهران به رهبری  استاد شهرداد روحانی به عنوان نوازنده همکاری داشت .

علاقه مندان می توانند برای ثبت نام در آموزشگاه به آدرس شهرستان قاین ، خیابان امام رضا (ع) بین امام رضا 1 و 3 مراجعه و یا با شماره تلفن 32522883 تماس حاصل نمایند .

گفتنی است در ابتدای مراسم افتتاح اولین آموزشگاه آزاد موسیقی قاینات یاد و خاطره استاد عیسی رستمی نوازنده دوتار و پیشکسوت موسیقی مقامی شهرستان با ذکر فاتحه گرامی داشته شد .

در افتتاح این آموزشگاه  مهدی حمیدی مدیر روابط عمومی شهرداری قاین ، مظلوم زاده مسئول انجمن عکاسان قاین ، علی تقی زاده مدیر روابط عمومی ورزش و جوانان و شریف زاده مسئول امور هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز حضور داشتند .

۶ مرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید