اخبار

برگزاری اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان درمیان

برگزاری اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان درمیان
اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان درمیان با حضور حجت الاسلام خزاعی امام جمعه و حسینعلی بخشی فرماندارشهرستان درمیان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان  امروزدوشنبه با حضور حسینعلی بخشی  فرماندارو اکثریت اعضا با دستورکاربرگزاری مراسم محرم در شرایط کرونا و گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع  برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام  و المسلمین خزاعی رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان ضمن تبریک ولادت امام موسی کاظم(ع) بر برگزاری  منظم جلسات  شورای فرهنگ عمومی و کاربردی کردن مصوبات تاکید کرد.

حجت الاسلام خزاعی ضمن تاکید بر ارسال آئین نامه شورای فرهنگ عمومی برای اعضا به حضور پررنگ تراعضا در جلسه اشاره و خواهان مصویاتی شد که به برقراری امنیت، نزاکت وهمچنین تعادل و آرامش درمیاحث فرهنگی و اقتصادی بسته به موقعیت و نیاز روزجامعه کمک نماید.

وی تجلیل از رزمندگان ادارت ، برگزاری مسابقات فرهنگی و نشر خاطرات رزمندگان در فضای مجازی را از ادارات خواستار شد .

حجت الاسلام و المسلمین خزاعی اطلاع رسانی در فضای مجازی در شرایط حال حاضر را بهترین گزینه برای تصمیمات اجرایی  شورای فرهنگ عمومی دانسته و خاطر نشان شدند که از این فرصت برای ترویج فرهنگ نیک و حسنه در امورات مختلف  نهایت بهره مندی انجام گردد.

در ادامه مهندس بخشی فرماندار شهرستان ضمن تبریک ایام بر رعایت پروتکل های بهداشتی در شرایط حال حاضر تاکید و خواهان رعایت پروتکل های ستاد ملی مبارزه با کرونا در مناسبت های مختلف و بویژه ایام محرم شدند در پایان اعضا نظرات خود را مطرح و ادارات خواهان  تولید محتوی خوب وشکوه مراسمات محرم و هفته دفاع مقدس درفضای مجازی  برای مخاطبین وهمچنین نظارت بیشتر بر تولید محتوای درفضاهای مجازی توسط ادارات فرهنگی شدند.

۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید