اخبار

رزمایش همدلی این بار با پویش اهدا ماسک

رزمایش همدلی این بار با پویش اهدا ماسک
جهت ارتقا سلامت جامعه، پویش اهدا ماسک بین اقشار کم درآمد جامعه در شهرستان سربیشه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛ قاسمی رئیس این اداره طی بیانه ای، سومین برنامه کمپین شهرستانی #من-ماسک-میزنم، را که در راستای رزمایش همدلی سلامت برگزار می گردد، اعلام نمود؛ این برنامه که به همت موسسه فرهنگی هنری خانه هنر آبرنگ می باشد به زودی در سطح شهرستان سربیشه برگزار خواهد گردید.

 متن بیانیه ی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر کمیته اطلاع رسانی و تیلیغات مدیریت ستاد بیماری کرونای شهرستان سربیشه بشرح ذیل می باشد:

سنگر همان سنگر است!
دراین روزهای سخت و بحرانی به‌ واسطه شیوع بیماری کرونا درجامعه، آن چه بیش ازهر چیز لازم و ضروری به‌ نظر می‌رسد تقویت  همدلی بین اقشار مختلف جامعه است.
هرچند مردم ایران همواره در این مسیر ثابت‌ قدم بوده‌اند و در هنگام بروز اتفاقات و مشکلات مختلف نشان داده‌اند که دست به دست هم برای عبور از مشکلات و مخاطرات از یکدیگر پشتیبانی می‌کنند.
 بی‌تردید نقش‌آفرینی کادر پزشکی، در درمان بیماران مبتلا به ویروس کرونا ستودنی است.
 دراین میان مردم نیز همپای مدافعان سلامت واردمیدان شده‌اند و به هر نحو تلاش می‌کنند تا مانع از شیوع بیشتر این ویروس شوند و هر فردی تا آنجا که در توان خود می‌بیند قدم بر می‌دارد.
جامعه هنرمندان این شهرستان نیز به همت موسسه فرهنگی هنری خانه هنر آبرنگ درسومین برنامه کمپین شهرستانی #من-ماسک-میزنم به زودی همگام با رزمایش همدلی، اقدام به اهدا ماسک خواهند نمود.
ویروس کوچک کرونا، تصویری دیگری از اتحاد و همدلی مردم ایران را در برگ زرین تاریخ این ملت ثبت خواهد کرد.
به امید رسیدن روزهای آکنده از عطر سلامتی برای ملت عزیز ایران

 

قاسمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سربیشه

۲ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید