اخبار

مسابقه فرهنگی مجازی "شبی در صحن گوهرشاد" در شهرستان سربیشه برگزار شد

مسابقه فرهنگی مجازی "شبی در صحن گوهرشاد" در شهرستان سربیشه برگزار شد
همزمان با آغاز هفته عفاف و حجاب و سالروز تحصن اعتراض آمیز به کشف حجاب در صحن گوهرشاد، مسابقه فرهنگی مجازی دلنوشته، با عنوان "شبی در صحن گوهرشاد"، در شهرستان سربیشه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛ به همت موسسه فرهنگی هنری خانه هنر آبرنگ، مسابقه فرهنگی مجازی دلنوشته با محوریت تحصن اعتراض آمیز به کشف حجاب در صحن گوهرشاد، در شهرستان سربیشه برگزار گردید.

عارف قاسمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سربیشه اذعان داشت: حیا نشانه آزادگی است و مردان و زنان آزاده آنانند که پاکدامن و باحیا باشند، و اگر حریت به معنای واقعی کلمه وجود داشته باشد صفات نیکوی دیگر نیز وجود خواهد داشت و هرآنچه تلاش در این راه صورت پذیرد ستونی خواهد بود.

وی افزود: این مسابقه نیز با هدف حفظ حرمت و ارزش دست آورد تحصن مسجد گوهرشاد و پای فشاری بر امر حجاب و هم چنین اشاعه و ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در بین بانوان در سطح شهرستان سربیشه برگزار گردید.

وی در تکمیل این خبر بیان نمود: این مسابقه به صورت مجازی برگزار گردید و تعداد 57 دلنوشته به دبیرخانه این مسابقه ارسال شده است که پس از بررسی از نظر نحوه نگارش و محتوا، به سه دلنوشته هدایایی اهدا خواهد شد.

۲ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید