اخبار

اگر شما خبرنگار بودید!

اگر شما خبرنگار بودید!
همزمان با گرامیداشت روز خبرنگار و مصادف شدن آن با عید سعید غدیر خم، مسابقه تیترنویسی با موضوع "اگر شما خبرنگار بودید واقعه غدیر را با چه تیتر خبری اعلام می کردید؟" در شهرستان سربیشه برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛ صبح امروز 15 مردادماه، به همت موسسه فرهنگی هنری خانه هنر آبرنگ سربیشه، مسابقه تیترنویسی همزمان با فرارسیدن روز خبرنگار و مصادف شدن آن با عید بزرگ غدیر خم، با موضوع "اگر شما خبرنگار بودید واقعه غدیر را با چه تیتر خبری اعلام می کردید" در این شهرستان فراخوان داد.

عارف قاسمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سربیشه ضمن تبریک این روز به فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی اذعان داشت: این مسابقه با هدف گرامیداشت سالروز شهادت شهید عرصه خبر محمود صارمی و فرارسیدن عید بزرگ شیعیان در شهرستان سربیشه برگزار می گردد.

وی در تکمیل این خبر افزود: علاقمندان می توانند تیترهای خبری خود را با قید نام و نام خانوادگی، سن و محل سکونت به سامانه پیامک 10005632664222 ارسال نمایند. در پایان اثرگذارترین و بهترین تیتر خبری که عظمت واقعه غدیر را نشان دهد و نیز اصول نگارشی مربوطه را رعایت نموده باشد، منتخب این مسابقه خواهد بود.

شایان ذکر است؛ مهلت شرکت در این مسابقه تا 20 مرداد ماه جاری خواهد بود.

۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید