اخبار

پیام تبریک رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت روز خبرنگار
قاسمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سربیشه، طی پیامی فرارسیدن "روز خبرنگار" را به اصحاب رسانه و خبر نگاران دیار ایمان و اندیشه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛ قاسمی رئیس این اداره در طی پیامی فرارسیدن روز خبرنگار را به اصحاب خبر و رسانه این شهرستان تبریک گفت.

متن پیام ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سربیشه:

بِسمِ رَبِّ المُطَّلِعینَ وَ الصِدّیقین

هفدهم مرداد که به یادمان شهادت مظلومانه محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی، "روز خبرنگار " نامیده شده، یادآور مجاهدت های زنان و مردانی حقیقت طلب است که با هدف روایت حقیقت، بیرق بزرگ "آگاهی بخشی" را بر دوش کشیده و خاضانه و بی ادعا وجود خویش را چراغ راه جامعه کرده اند.

طلایه داران این سلسله، راهیان وادی آگاهی و نیک اندیشی، مجاهدانی هستند که در نگارش خبر از جوهر جان خویش مرکب ساختند و در سپهر شهادت و ایثار، ستارگانی جاوید شدند.

خبرنگاران و اصحاب محترم رسانه شهرستان سربیشه 

بدینوسیله فرارسیدن روز خبرنگار را محضرتان تبریک عرض نموده و با آرزوی سلامتی و بهروزی تمامی دست اندرکاران در حوزه رسانه و اطلاع رسانی کشور بویژه شهرستان سربیشه، امید آن دارد که با استعانت از درگاه خداوند متعال و تلاش و همت همه خبرنگاران، فضای رسانه ای ایران اسلامی، فضایی در خور و شایسته ملت رشید و بزرگوار باشد.

عارف قاسمی؛ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سربیشه

۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید