اخبار

از برگزیدگان مسابقه خوشنویسی خوش خط ترینها تقدیر شد

از برگزیدگان مسابقه خوشنویسی خوش خط ترینها تقدیر شد
همزمان با عید بزرگ ولایت و امامت طی مراسمی با حضور امام جمعه شهرستان از برگزیدگان مسابقه خوشنویسی خوش خط ترینها تقدیر بعمل آمد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛ در روز عید سعید غدیر خم با حضور حجت الاسلام شاهبیگی امام جمعه شهرستان و ناصری سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزیدگان مسابقه خوشنویسی تقدیر گردید.

ناصری سرپرست فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان با بیان این خبر افزود: به همت انجمن خوشنویسان شهرستان و همکاری انجمن خوشنویسان استان مسابقه ای بین  علاقه مندان رشته خوشنویسی با نام خوش خط ترینها برگزار شد که پس از داوری آثار به به برگزیدگان طی مراسمی  در روز عید سعید غدیر خم و در فضای باز اقامتگاه بوم گردی (منزل تاریخی علوی)با رعایت پروتکل های بهداشتی هدیه و لوح تقدیراهدا گردید.وی از حضور امام جمعه در مراسم تشکر و قدردانی نمود و حضور مسئولین در مراسمات فرهنگی و هنری را مایه دلگرمی اصحاب و فرهنگ و هنر عنوان کرد.

شایان ذکر است علاقه مندان به رشته خوشنویسی می توانند با مراجعه به انجمن خوشنویسان شهرستان در کلاس های آموزشی شرکت کرده و در پایان گواهینامه دریافت کنند.

۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید