اخبار

تقدیر فرماندار از فعالین رسانه درخصوص مبارزه با ویروس کرونا

تقدیر فرماندار از فعالین رسانه درخصوص مبارزه با ویروس کرونا
فرماندار شهرستان نهبندان از خبرنگاران، فعالان رسانه و فضای مجازی شهرستان که در راستای مقابله با ویروس کرونا فعالیت داشتند ، تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛ محمد شفیعی در کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی شهرستان خوسف ، اظهار کرد: اگر امروز خوسف به عنوان یکی از شهرستان های  استان و کشور در موضوعات مختلف و بویژه =مبارزه با ویروس کرونا مطرح است، مدیون تلاش ها و زحمات خبرنگاران است.

وی با بیان این که فعالین این حوزه در اطلاع رسانی به مردم برای رعایت نکات بهداشتی و مبارزه با ویروس کرونا نقش بسزایی دارند، اضافه کرد: تاکنون شاهد بازخورد مطلوبی در این زمینه به همت اصحاب رسانه بوده ایم.
وی شروع توسعه خوسف را دلیل معرفی این شهرستان توسط خبرنگاران عنوان کرد و افزود: خوسف بسیار توانمند و دارای ثروت فراوانی است ولی هنوز از فقر امکانات رنج می برد.
ناصری سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی خوسف نیز عنوان کرد: در فضای کنونی کشور که بواسطه ویروس کرونا اجرای برنامه های فرهنگی و هنری عمومی در محدودیت قرار گرفته از فعالین این حوزه که همچون بازوان توانمند در برنامه های رسانه ای مختلف مانند نشر دستورالعمل های بهداشتی، برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری در مناسبت های مختلف و... با استفاده از فضای گسترده مجازی یاری رسانی کرده اند، قدردانی می کنم.
 همچنین در این جلسه مشکلات اهالی رسانه شهرستان از سوی خبرنگاران مطرح و فرماندار برای حل این مشکلات قول مساعد داد.
۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید