اخبار

پیشتازی شهرستان سربیشه به واسطه تلاش های خبرنگاران

پیشتازی شهرستان سربیشه به واسطه تلاش های خبرنگاران
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سربیشه عنوان کرد: اصحاب رسانه شهرستان از ابتدای تشکیل کمیته اطلاع رسانی در آگاهی بخشی و تولید محتوا همکاری بی شائبه ای داشته و تلاش بی وقفه آن ها نشانی بر پیشتاز بودن شهرستان سربیشه در بین سایر کمیته های استان است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛ صبح پنج شنبه 16 مرداد ماه جاری نشست صمیمی با خبرنگاران و اصحاب رسانه، با حضور فرماندار شهرستان سربیشه و امام جمعه سربیشه، به منظور گرامیداشت و تبریک روز خبرنگار در محل سالن جلسات فرمانداری سربیشه برگزار شد.

قاسمی ضمن تبریک روز خبرنگار به فعالان این عرصه بیان کرد: یاد و نام شهید محمود صارمی و شهدای خبرنگار که در راه انجام وظیفه، بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح داده و با ایثار جان به شرافت این حرفه مقدس اعتباری فزون‌تر بخشیده و به سوگندشان به قلم و قداست آن تا انتها وفادار ماندند را گرامی می داریم.
در ادامه این جلسه مهندس محمدی فرماندار شهرستان سربیشه و حجت الاسلام دکتر نجمی پور امام جمعه سربیشه ضمن گرامیداشت یاد شهید خبرنگار محمود صارمی، ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان تبریک و از تلاش های شبانه روزی طلایه داران خط مقدم اطلاع رسانی شهرستان تجلیل کردند.
گفتنی است؛ در پایان این نشست صمیمی و مشترک از اصحاب رسانه تقدیر و هدایایی به رسم یادبود به آن ها اهدا شد.
۱۸ مرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید