اخبار

نمایش شور حسینی با شعور حسینی

نمایش شور حسینی با شعور حسینی
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سربیشه در راستای قدردانی از برگزاری باشکوه مراسم عزادارای اباعبدالله الحسین (ع) مطابق با دستورالعمل های ابلاغی ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا پیامی منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛ قاسمی رییس این اداره و دبیر کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان سربیشه، طی پیامی از مردم و عزاداران حسینی به منظور برگزاری مراسمات منطبق با دستورالعمل های ابلاغی ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا تقدیر کرد.

متن پیام دبیر کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان سربیشه بشرح ذیل است:

"عزارادان حسینی و مردم فهیم شهرستان سربیشه
ضمن آرزوی قبولی عزاداری ها در ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران با وفای ایشان و هم چنین آرزوی صحت و سلامتی برای تک تک همشهریان عزیز 
بدین وسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را از همشهریان و هیئات مذهبی، ائمه محترم جمعه و روحانیون معزز شهرستان، مداحان و ذاکرین اهل بیت(ع)، شبکه بهداشت و درمان، همیاران سلامت و سایر عزیزان و دست اندرکاران به جهت برگزاری مراسمات مطابق دستورالعمل های ابلاغی ستاد ملی مبارزه با بیماری منحوس کرونا اعلام می داریم.
در شهرستان سربیشه همه ساله با آغاز ماه محرم شاهد برگزاری مراسم و آیین های خاص و حضور دسته‌های عزاداری بودیم؛ اما امسال شور حسینی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی همراه و شکوه ارادت با حفظ سلامت جامعه به تصویر کشیده شد.
از تمامی شما همشهریان محترم خواستاریم تا در دفاع از سلامت جامعه یارایمان بمانید.
عارف قاسمی دبیر کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان سربیشه"
۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید