اخبار

افتخاری دیگر در حوزه فرهنگ و هنر دیار ایمان و اندیشه

افتخاری دیگر در حوزه فرهنگ و هنر دیار ایمان و اندیشه
شهر مود به شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر در حوزه صنایع دستی و سنتی راه یافت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛ شهر مود به شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر در حوزه صنایع دستی و سنتی به شبکه 18 شهر خلاق در این حوزه راه یافت.

عارف قاسمی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سربیشه طی پیامی این خبر مسرت بخش را به اهالی فرهنگ و هنر تبریک گفت.

متن پیام به این شرح می باشد:

 هنرمندان و اهالی فرهیخته فرهنگ و هنر شهرستان سربیشه؛

"راهیابی شهر مود به مرحله نهایی شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر و راهیابی بین شهرهای خلاق صنایع دستی و سنتی در سازمان علمی، آموزشی و فرهنگی ملل متحد (یونسکو) را صمیمانه تبریک می‌گویم.

بدون شک این اتفاق ماندگار، نشان از غنای فرهنگ و هنر در این شهرستان داشته و در توسعه پایدار گردشگری، افزایش ارتباط گردشگران داخلی و خارجی با این شهر، معرفی هر چه بیشتر و بهتر ویژگی‌های غنی این شهرستان به جهانیان و شکوفایی روزافزون اقتصاد آن، نقش بی بدیلی خواهد داشت.

بدینوسیله این خبر مسرت بخش را به تمامی شما فرهیختگان عزیز تبریک گفته و لازم می دانیم از همکاری تان که در امر شرکت این شهرستان در طرح شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر داشته و ثمره آن راهیابی شهر مود از بین 367 شهر شرکت کننده در شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر گردیده ، تقدیر و تشکر نمایم. قطعا این اتفاق نشان از همدلی و همراهی بی نظیر شما فرهیختگان و فرهنگ دوستان با مجموعه این اداره را دارد.

اینکه شهرستان سربیشه در تمام زمینه ها ظرفیت و پتانسیل عالی دارد شکی نیست و امید دارم که با همفکری و یاری یکایک هنرمندان و هنردوستان دیار ایمان و اندیشه بتوانیم گام های موثری در زمینه اعتلای فرهنگ و هنر این شهرستان برداریم.

عارف قاسمی

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سربیشه

۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید