اخبار

اهم فعالیت های کمیته اطلاع رسانی کرونا در بشرویه

اهم فعالیت های کمیته اطلاع رسانی کرونا در بشرویه
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بشرویه اهم فعالیت های کمیته اطلاع رسانی کرونا در شهرستان بشرویه را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛ صافی با تقدیر و تشکر از مدافعان سلامت عنوان کرد: پزشکان و پرستاران این روزها در گیر و دار بیماری کرونا اندیشه شان فقط کمک به مردم است.

وی با بیان این که کمیته اطلاع رسانی کرونا در شهرستان بشرویه تشکیل شد، ادامه داد: اقداماتی در حوزه های مختلف اطلاع رسانی همچون ارسال پیامک بهداشتی، طراحی پوستر و عکس نوشته و تولید نمایش خیابانی در راستای تقویت روحیه پرستاران و خانواده حوزه بهداشت و درمان انجام گرفت.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بشرویه همچنین به ارتباط مستمر با خبرنگاران و اصحاب رسانه و پوشش اخبار و توصیه های بهداشتی در کانال های خبری شهرستان اشاره کرد و یادآور شد: از ظرفیت خیران سلامت در راستای اهدای ماسک به بیمارستان و افراد نیازمند بهره گرفته شد.
صافی از مشارکت ادارات و نهاد ها و برگزاری نشست و جلسات با فرمانداری در راستای مقابه با بیماری کرونا سخن گفت و افزود: از کسانی که مجالس عروسی خود را به دلیل بیماری کرونا لغو کرده بودند تقدیر بعمل آمد.
به گفته وی مذاکره با رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان جهت مطرح کردن مسایل بهداشتی در نشست ها و تریبون نماز مسجد جامع ، انتشار پوسترهای رعایت موازین بهداشتی و ارسال به مدارس و برگزاری و ده ها برنامه و مسابقات فرهنگی هنری به صورت مجازی و یا با رعایت موازین بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، از جمله اقدامات انجام شده توسط کمیته اطلاع رسانی این شهرستان بود.
۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید