اخبار

تاثیر اطلاع رسانی از طریق معتمدین و روحانیون در شهرستان ها

تاثیر اطلاع رسانی از طریق معتمدین و روحانیون در شهرستان ها
معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، خواستار بهره گیری از ظرفیت روحانیون، معتمدین و صاحب نفوذان هر شهرستان، برای آگاهی بخشی و اقناع سازی مردم شد و گفت: اطلاع رسانی از این طریق به افزایش رعایت شیوه نامه های بهداشتی توسط مردم کمک شایانی خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، صبح سه شنبه 22 مهرماه 99، جلسه هم اندیشی با رؤسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ها درخصوص افزایش اطلاع رسانی برای مقابله با بیماری کرونا، به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد.

محمود رمضانی در این جلسه به مصوبات آخرین جلسه کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات شورای اطلاع رسانی خراسان جنوبی اشاره کرد و گفت: کمیته های اطلاع رسانی در شهرستان ها در راستای گسترش تبلیغات محیطی در سطح شهرها با استفاده از ظرفیت ادارات، نهادها و فرمانداری ها، اقدامات لازم را انجام دهند.

وی به افزایش تعاملات با شهرداری ها در این راستا، اشاره کرد و گفت: تبلیغات محیطی درخصوص مقابله با کرونا، در شرایط فعلی و کثرت تعداد مبتلایان امری ضروری است.

معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، همچنین با اشاره به این که رعایت دستورالعمل های بهداشتی در روستاها ، کاهش پیدا کرده است، ادامه داد: کمیته های اطلاع رسانی شهرستان ها در این خصوص نیز ورود داشته و با استفاده از ظرفیت دهیاران، اطلاع رسانی در روستاها را افزایش دهند.

رمضانی در بخش دیگری از سخنانش تاکید کرد: با هدف ایجاد هماهنگی، شهرستان ها گزارشی از اقدامات انجام شده در راستای اطلاع رسانی را به صورت هفتگی به دبیرخانه شورای اطلاع رسانی ارسال کنند.

 

۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید