اخبار

آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم (ع) قطب فرهنگی طبس شود

آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم (ع) قطب فرهنگی طبس شود
امام جمعه طبس با بیان این که آستان مبارک حضرت حسین بن موسی الکاظم (ع) باید قطب فرهنگی شهرستان باشد و بر برنامه های فرهنگی دینی تاثیر گذارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛ دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی طبس در سال جاری با حضور امام جمعه ( رئیس شورای فرهنگ عمومی ) و معاون استاندار و فرماندار ( نایب رئیس شورای فرهنگ عمومی طبس) و سایر اعضا ،دوشنبه21مهر در محل نهاد امامت جمعه برگزار شد.

حجت الاسلام محمدی امام جمعه طبس در این جلسه عنوان کرد: ما در شرایط خاص هستیم و هرخانه باید یک حسینیه باشد و مجالس عزاداری تعطیل بردار نیست و باید با رعایت تمام شیوه نامه های بهداشتی برگزار شود.

همچنین دراین جلسه محمدجواد فلاحی معاون استاندار و فرماندار شهرستان طبس گفت: همانطور که انسان تک بعدی نیست و به عبادت و ورزش و تفریح و...نیازدارد ،توسعه نیز تک بعدی نیست و شامل گردشگری دینی و...می شود.

لازم به ذکر است، در ابتدای این جلسه علیرضا عصاری، سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان طبس و دبیرشورای فرهنگ عمومی طبس، از مصوبات شورا در جلسات قبل و ارائه راهکار درباره موضوع جلسه سخن گفت.

در ادامه سایر اعضا در خصوص راهکارهای معرفی طبس به عنوان چهارمین شهر زیارتی کشور گفتگو و تبادل نظر کردند.

۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید