اخبار

تبیین پیوست فرهنگی برای تمام طرح های عمرانی زیرکوه

تبیین پیوست فرهنگی برای تمام طرح های عمرانی زیرکوه
تبیین پیوست فرهنگی برای تمام طرح های عمرانی در شهرستان زیرکوه در دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی به تصویب رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زیرکوه، دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی سه شنبه 6 آبان 99 با حضور امام جمعه، فرماندار و دیگر اعضا با موضوع جوان و فضای مجازی برگزار شد.

سید هاشم نبوی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به شیوع ویروس منحوس کرونا و استفاده اجتناب ناپذیر جوانان و نوجوانان از فضای مجازی ، خاطرنشان کرد: در شرایطی که امر آموزش در بستر فضای مجازی انجام می گیرد، توجه بیش از پیش والدین و دستگاه های مرتبط از جمله آموزش و پرورش را در جهت آگاه سازی و فرهنگ سازی استفاده صحیح و به دور از ناهنجاری، نیاز داریم.

در ادامه حجت الاسلام مرتضایی نیا امام جمعه زیرکوه با اشاره به تهدیدات و فرصتهایی که در فضای مجازی پیش روی جوانان قرار دارد، عنوان کرد: با فرهنگ سازی صحیح می توان آسیب ها را به فرصت تبدیل کرد که تحقق آن، مستلزم تلاش و ارائه راهکار عملی است.

وی همچنین خواستار پیش بینی پیوست فرهنگی برای طرح های عمرانی شهرستان شد و افزود: مسئولین مربوطه و فرماندار شهرستان این موضوع را در دستورکار قرار دهند.

عربشاهی فرماندار شهرستان نیز درخصوص این موضوع ، بیان کرد: بناهای عمرانی یکی پس از دیگری ساخته می شوند و آنچه که از فرماندار و مجموعه فرمانداری ماندگار خواهد شد پرداختن به موضوعات فرهنگی و کار در این زمینه است.

در ادامه دیگر اعضا به نقطه نظرات و ارائه دیدگاه های خویش پرداختند.

 

 

۷ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید