اخبار

از پیشکسوت چاپ شهرستان فردوس تجلیل شد

از پیشکسوت چاپ شهرستان فردوس تجلیل شد
طی بازدیدی از چاپخانه های شهرستان با حضور معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان جنوبی از پیشکسوت چاپ شهرستان تجلیل شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، محمود رمضانی در این برنامه که ظهر امروز 12 آبان ماه 99، انجام گرفت، بیان کرد: با توجه با این که  11 شهریور ماه امسال روز ملی صنعت چاپ بدلیل مصادف شدن با ماه محرم و همچنین شیوع بیماری کرونا برنامه ای در شان تلاشگران عرصه چاپ در استان برگزار نشد برآن شدیم تا ضمن بازدید از واحدهای چاپخانه استان و شهرستانها به صورت حضوری در محل چاپخانه تقدیر بعمل آید.

سرپرست اداره فرهنگ واشاد اسلامی شهرستان فردوس نیز در این خصوص گفت : در بازدید معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از پیشکسوت صنعت چاپ شهرستان  جواد خانی و از جعفر معنوی پرسنل فعال و با سابقه چاپخانه مرادی فردوس تجلیل ویژه به عمل آمد.

 علیرضا ایمانی افزود: در این بازدید از مدیران و سایر پرسنل چاپخانه ها با لوح تقدیر و تندیس روز ملی صنعت چاپ تقدیر وبه درخواستها و مشکلات موجود واحدهای چاپی توسط معاونت فرهنگی و رسانه استان پاسخ داده شد.

گفتنی است 9 واحد چاپی شامل 2 چاپخانه افست و 6 مرکز چاپ دیجیتال ویک واحد چاپ سیلک در شهرستان فردوس فعالیت می کنند. 

 

۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۱۶:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید