اخبار

نماینده مردم طبس؛

همه در فضای همدلی مشکلات مردم را پیگیری کنند

همه در فضای همدلی مشکلات مردم را پیگیری کنند
نماینده مردم شهرستان های طبس،فردوس،سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی گفت: ضروری است، همه دست در دست هم و در فضای همدلی، مطالبات و مشکلات مردم را پیگیری کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛ نشست خبری  مجازی حجت الاسلام و المسلمین مجید نصیرایی، با خبرنگاران شهرستان طبس و به مناسبت دهم آذرماه، روز مجلس برگزار شد.

حجت الاسلام نصیرایی در این نشست مجازی، با گرامیداشت یاد و خاطره  آیت الله شهید مدرس، در سخنان مشروحی فعالیت های شش ماهه مجلس و نیز پیگیری های خود برای حل مشکلات شهرستان طبس را، بیان کرد.

سرمایه گذاری ۱۵۰۰ میلیارد تومانی شستا و صدر تامین تا پایان سال ۱۴۰۰ در پرورده ۴ ، عرضه 3 درصد سهام شرکت زغال سنگ پرورده به کارگران، کارمندان و معدنکاران سخت کوش آن و نیز قول ۱۵ میلیارد تومانی شرکت زغال سنگ پروده طبس، در راستای مسئولیت های اجتماعی خود تا پایان سال ۱۴۰۰، از خبر های خوشی بود که نماینده مردم طبس در مجلس شورای اسلامی، در این جلسه رسانه ای کرد.

‏سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از نامه نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی به وزیر بهداشت مبنی بر احداث بیمارستان ۱۴۰ تخت خوابی در مجاورت بیمارستان جدید و نیز بازسازی و تجهیز بیمارستان قدیم ‌به عنوان راهکار کوتاه‌مدت رفع‌ مشکلات درمانی شهرستان و دستور  موافق دکتر نمکی وزیر بهداشت و درمان در این خصوص را، از دستاوردهای سفر روزهای اخیر دکتر قاضی زاده به شهرستان طبس برشمرد.

لازم به ذکر است : در ابتدای این نشست خبری که بیش از 3 ساعت به طول انجامید؛ خبرنگاران و فعالان فضای مجازی به طرح سوال و بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

۱۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۹:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید