اخبار

بازدید فرماندار درمیان از نحوه اجرای شیوه نامه های بهداشتی در سطح شهرستان

بازدید فرماندار درمیان از نحوه اجرای شیوه نامه های بهداشتی در سطح شهرستان
فرماندار شهرستان درمیان طی بازدیدهای مکرر از بیمارستان، سطح شهر، ادارات و نهادها، کسبه و مغازه ها و میادین عرضه میوه و تره بار نحوه اعمال و اجرای تصمیمات ستاد استانی کرونا و شیوه نامه های بهداشتی را بررسی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، بخشی  درجلسه ستاد تبلیغات و اطلاع رسانی بیماری کرونا  عنوان کرد: نظارت های گسترده تر و وضع جرائم، بر اساس مطالبه عمومی و درخواست دستگاه‌های مسئول و نظارتی بوده و تحقق این خواسته تضمینی بر رعایت دقیق و همگانی دستورالعمل های بهداشتی است.

وی خاطرنشان کرد: حسب مصوبات ستاد کشوری و استانی، تخطی از شیوه نامه ها به عنوان تخلف اداری محسوب شده و طبق ضوابط اداری، با قاطعیت و جدیت با متخلفان برخورد خواهد شد.

رئیس کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی بیماری کرونا شهرستان درمیان، در خصوص اصناف نیز عنوان کردند: ضروری است با کمک ادارات مرتبط با اصناف و بنگاه های خصوصی و اتاق اصناف، نظارت ها با قاطعیت انجام و با متخلفان اعم از صاحبان مشاغل، بنگاهها و یا خدمات گیرندگان برخورد شود.

بخشی فافزود: در ماه های پیش رو به دلیل احتمال تلاقی کرونا با سرماخوردگی و آنفلوآنزا ، با مخاطراتی مواجه خواهیم شد که برای کنترل آن، وضع جرائم برای متخلفان ضروری است.

وی در پایان از عملکرد خوب مردم و ادارات در این مرحله تقدیر و خواهان همکاری بیشتر همه آحاد جامعه برای گذر از این شرایط نابسامان و گرفتاری و درگیری با این بیماری شوم شد.

۱۶ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید