اخبار

تاکید بر مدیریت عزاداری های دهه دوم فاطمیه

تاکید بر مدیریت عزاداری های دهه دوم فاطمیه
معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی رمضانی عنوان کرد: هیئت های مذهبی استان در ماه های محرم و صفر به خوبی برگزاری مراسمات را مدیریت کردند، امیدواریم برای عزاداری های دهه فاطمیه نیز این رعایت ها با جدیت انجام گیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، پنجاه و سومین جلسه کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات شورای اطلاع رسانی خراسان جنوبی با حضور اعضای جلسه برگزار شد.

محمود رمضانی با اشاره به کاهش تعداد مبتلایان بیماری کرونا در استان ، عنوان کرد: آگاهی بخشی به مردم نتیجه زحمات اعضای کمیته اطلاع رسانی در استان و در شهرستان ها و همچنین رسانه های خراسان جنوبی است.

وی با بیان این که رعایت شیوه نامه های بهداشتی تا زمان ریشه کن شدن بیماری و یا آماده شدن واکسن باید جدی تلقی شده و ادامه یابد، اضافه کرد: نباید به گونه ای رفتار کنیم که عادی انگاری شرایط در جامعه رواج یابد.

معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به این که بازگشایی تالارها با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و نظارت جدی اتفاق خوبیست ، ادامه داد: در برگزاری مراسماتی همچون تشییع شهدا نیز که اهمیت فراوانی برای ما دارند، باید دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنیم.

رمضانی خواستار اطلاع رسانی درخصوص پرهیز از مسافرت در ایام پیش رو و به خصوص شهادت حضرت زهرا (س) شد و افزود: محتواهای تولید شده  قبلی در این خصوص به صورت گسترده بازنشر داده شوند.

۲۲ دی ۱۳۹۹ ۱۴:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید