اخبار

تدوین طرح پژوهشی سند توسعه رسانه ای خراسان جنوبی

تدوین طرح پژوهشی سند توسعه رسانه ای خراسان جنوبی
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی به سند توسعه رسانه ای استان اشاره کرد و گفت: طرح پژوهشی سند با کمک متخصصان امر و کارشناسان حوزه رسانه در حال آماده سازی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، ناصر نبی زاده با اشاره به ظرفیت بالای رسانه های استان و گستردگی فعالیت آن ها در این منطقه، عنوان کرد: با توجه به اهمیت این موضوع، تدوین سند رسانه ای استان در دستور کار شورای اطلاع رسانی قرار گرفت.

وی به تاییدیه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و تخصیص اعتبار در این راستا اشاره کرد و ادامه داد: سند در قالب طرحی پژوهشی در حال آماده سازی است و توسط کارشناسان بررسی و کار مطالعاتی بر روی آن انجام خواهد شد.

به گفته وی هدف این سند، گسترش کمی و کیفی سازی رسانه های خراسان جنوبی است تا با ارتقای شاخص‌ها در راستای فعال‌ سازی بیش از پیش رسانه‌ ها ، شاهد توسعه استان باشیم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با تاکید بر این که سند توسعه رسانه ای ، وضعیت فعلی و چشم‌انداز رسانه‌ای استان برای انتخاب مسیر درست مشخص می کند، اضافه کرد: فرهنگ سازی برای قرار گرفتن نشریات در سبد کالای خانوار نیز از دیگر اهداف این سند است. 

۲۶ دی ۱۳۹۹ ۲۰:۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید