اخبار

مهلت ارسال آثار به جشنواره مد و لباس اسلامی و ایرانی تمدید شد

مهلت ارسال آثار به جشنواره مد و لباس اسلامی و ایرانی تمدید شد
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از تمدید مهلت شرکت در چهارمین جشنواره مد و لباس اسلامی و ایرانی استان تا 25 بهمن ماه جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، سید علی زمزم با بیان این خبر عنوان کرد: با توجه به کم بودن مدت زمان ارسال آثار و درخواست بالای هنرمندان مد و لباس استان، مهلت شرکت در این جشنواره تمدید شد.

به گفته وی، زمینه‌سازی برای کشف ظهور استعداد ها و خلاقیت های نو ، مرتبط با پوشاک اسلامی ایرانی، شناسایی، معرفی و تأکید بر ویژگی های خاص انواع لباس های سنتی و بومی و بکار گیری آن در طراحی های نوین و آشنا کردن جامعه مخاطب با شاخصه های اصیل فراموش شده در پوشاک اسلامی ایرانی از جمله اهداف این جشنواره است.

او با اشاره به این که جشنواره در دو بخش طراحی مانتو فرم اجتماع و طراحی مانتو مجلسی برگزار می شود، ادامه داد: کلیه متقاضیان با مراجعه به سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی می توانند نسبت به دریافت فراخوان و تکمیل فرم پیوست اقدام و فرم مذکور را به همراه آثار به آدرس honari-khj@farhangmail.ir  ارسال کنند.

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان این که شرکت در این جشنواره براساس بخش‌های مختلف، برای تمامی طراحان، تولیدکنندگان، عرضه‌کنندگان و فعالان حوزه مد و لباس استان آزاد است، اظهار داشت: طرح‌ها و مدل‌های پوشش باید ابداعی و جدید بوده و قابلیت تولید انبوه را داشته باشند.

زمزم از جوایز بخش طراحی مانتو اجتماع و طراحی مانتو مجلسی سخن گفت و بیان کرد: در هر بخش به نفر اول جشنواره تندیس همراه با لوح تقدیر و جایزه نقدی به  مبلغ 12 میلیون ریال ریال اهداء خواهد شد. همچنین نفرات دوم و سوم علاوه بر لوح تقدیر، به ترتیب 10 میلیون ریال و 8 میلیون ریال دریافت خواهند کرد.

۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید