اخبار

برپایی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران فارغ از محدودیت های جغرافیایی

برپایی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران فارغ از محدودیت های جغرافیایی
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با بیان این که نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، نمایشگاهی بدون محدودیت جغرافیایی است ، گفت: در این نمایشگاه در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه می توان کتب مد نظر را خود را تهیه کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، ناصر نبی زاده با اشاره به برگزاری نخستین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بصورت مجازی عنوان کرد: ظرفیت بسیار مناسبی برای علاقه مندان به کتاب در تمام نقاط کشور به خصوص در خراسان جنوبی فرآهم شده است.

به گفته وی برای بازدید از نمایشگاه کتاب در سال های گذشته هزینه های فراوانی پرداخت می شد اما اکنون با کمترین هزینه می توان از کتب این نمایشگاه در فضای ایجاد شده بهره برد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان این که نمایشگاه کتاب تهران نمایشگاهی بدون محدودیت جغرافیایی است ، اضافه کرد: در این نمایشگاه برعکس نمایشگاه های فیزیکی که برای پیدا کردن کتب مد نظر زمان زیادی صرف می شد، در کوتاه ترین زمان در فضای فرآهم شده می توان کتاب مورد علاقه را پیدا کرد.

نبی زاده با اشاره به این که نمایشگاه کتاب تهران محدودیت زمانی ندارد، خاطرنشان کرد: از 9 صبح یک بهمن تا ساعت 24 روز 6 بهمن جاری، در هر ساعت از شبانه روز علاقه مندان می توانند کتب مد نظر خود را تهیه کنند.

وی به حجم گسترده حضور ناشران کشور در این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: در نمایشگاه های فیزیکی به دلیل محدودیت فضا، امکان حضور تمام ناشران وجود نداشت اما با شرایط فرآهم شده ، شاهد استقبال بالای ناشران هستیم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اضافه کرد: از دیگر ویژگی های این نمایشگاه فرآهم شدن امکان ارسال رایگان کتب به خصوص برای استان هایی همانند خراسان جنوبی است که موجب شده علاوه بر تخفیف های 40 تا 50 درصدی، کتب با قیمت مناسب تری به دست خریدار برسد.

نبی زاده مهم ترین ویژگی این نمایشگاه را کسب تجربه و شناخت آسیب ها و ظرفیت ها برای برگزاری هر چه بهتر نمایشگاه های آتیبه صورت مجازی عنوان کرد و افزود: ما نیز این تجربه را مورد تحلیل قرار خواهیم داد تا در نمایشگاه مجازی کتاب استان از این ظرفیت استفاده کنیم.

وی در ادامه با بیان این که نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از ۱ تا ۶ بهمن برپاست، ادامه داد: علاقه مندان می توانند جهت بازدید مجازی و سفارش خرید کتاب از طریق مراجعه به سایت نمایشگاه کتاب به نشانی www.ketab.ir اقدام کنند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به این که در نمایشگاه امسال بیش از 1700 ناشر ایرانی و 180 ناشر خارجی حضور خواهند داشت ، خاطرنشان کرد: 20 درصد تخفیف برای عموم مردم و 20 درصد تخفیف ویژه علاوه بر تخفیف عموم، تا سقف 400 هزار تومان ویژه اعضای هیات علمی و اساتید دانشگاه ها و حوزه های علمیه در نظر گرفته شده است.

۲ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید